Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazuma921

    aktív tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne a mikrofonommal (pontosabban a Windows 10-el), hogy a SUTTYÓ saját magától állítgatja a mikrofon hangerejét. De annyira felb*****ssza (elnézést, de a felveszi nem elég kifejező, annyira ideges vagyok) a hangerőt a mikrofonon, hogy ha a másik szobában csinál valaki valamit, az is belehallatszódik, teljesen ellehetetlenítve a kommunikációt másokkal. Rögzítőeszközökben 100-on van a mikrofon, +10DB-s erősítéssel. Hiába veszem le, beszéld közben visszaveszi. Kikapcsoltam hogy ne halkuljon semmi mikrofonozás közben, illetve a hangszóróknál, és mikrofonnál is beállítottam, hogy más program ne buherálja (rögzítőeszközök, felvétle, mikrofon, tulajdonságok, speciális).

    Laptopot használok. A beépítettel, és külön bekötöttel is ugyanezt produkálja. A Realtekes driver van fent, ez van a laptop gyártójának honlapján is.

    Mit lehet ez ellen tenni?

    [ Szerkesztve ]

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

  • kazuma921

    aktív tag

    Sziasztok!
    Sercegő, háttérben halkan sípoló, háttérzajos mikrofonokkal mit lehet csinálni? Egy Lenovo Legion Y laptopom van, és bármilyen mikrofont kötök rá (headsetes mikrofonnal próbálkoztam, illetve átalakítóval egy gagyi normálisat is, mert alapból nincs rajta mikrofon port) mindegyik erősen háttérzajos, halkan sípol, picit serceg. Próbáltam 3 külön mikrofont, mind ezt csinálja. Szeretnék hangfelvételeket készíteni, de rendkívül zavaró, így látatlanban mire tippelnétek? Windows 10-et használok, és a jelerősítéseket már kivettem. Külső programos zajtisztítás leveszi a sistergést, de úgy meg a hang torzul nagyon el. Szerettem volna mikrofont venni, de így nem merek, mi van ha az új eszköz is ezt csinálja?
    Köszönöm szépen!

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

  • kazuma921

    aktív tag

    válasz nuke7 #366 üzenetére

    Ez egyébként egy fejhallgató port, de csak olyanom van, amihez nincs külön "rózsaszín" csatlakozó, hanem megy egybe a fejhallgató/mikrofon rész.
    Az átalakítóval olyat próbáltam, aminek van külön rózsaszín csatlakozója.
    USB-ssel sajnos nem néztem még, mert nincs, nem tudom hogyan lehetne letesztelni, potyára meg nem akarok venni semmit. :(

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés