Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Throme #101529 üzenetére

    Biztos lesz valamicske, de egyelőre nem tűnik egy erős húzásnak, de majd a tesztek megmutatják, ill. jó lenne tudni, hogy milyen szenzor van benne. Amennyiben az M5-ben is használt, akkor az gyalázat lesz, ellenben ha az OM-1 szenzora, akkor az azért valamit javít a dolgon.
    Az egyik fórumban írták a bejelentés mellé, hogy a JIP most gátlástalanul visszaél a felhasználók (rajongók) elkötelezettségével. Lassan már én is hajlok errefelé, de lehet csak rossz passzban vagyok mostanában, és ezért vagyok nyűgös. :B

    jaanoo89: Mindenhol azt pletykálták, hogy megkapja az OM-1 lényegi újításait, mint szenzor, fókuszrendszer, processzor, képstab, kereső, stb, Háát, eddig úgy tűnik, hogy nem, így viszont ez kevés ide. Vagy úgy is mondhatjuk, hogy az újdonságokhoz képest drága. Ennyiért inkább egy M1mk3, ha nem kell a "kis" méret.

    Throme: én nem mondtam, hogy versenyeznie kellene a telefonokkal. Pont azt mondom, hogy a nyers képet tekintve a telefonok a tök jó feature-eikkel együtt sem érik utol a mi szemünkben. Ellenben a mai telefonok mellet egy átlag embernek nem kell fényképezőgép, mert teljesen kielégítik az igényeiket és mindig kéznél is vannak. Viszont ha igényes képet akarunk, vagy hobbi/munka oldalról közelítjük meg a kérdést, akkor a dedikált fényképezőgépek egy ideig még megkerülhetetlenek leszek.
    Egyébként sajnos az FF huszároknak egyre inkább igazuk van, ha nem pár speciális igényt kell kielégíteni (de azt a vitát nem szeretném újranyitni :B ).

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák