Keresés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    válasz Adi #17 üzenetére

    Szerintem rossz helyen keresgélsz, ha a DT vagy a Matáv gonoszságát sejted az átalánydíjak valószínű megszünése mögött!

    A 150Ft megosztása még elképzelhető, viszont érdekelne, hogy a 4000Ft-os csomag bevételét hogyan gondolnád megosztani a Matáv és az ISP között?
    (Ez a megosztás a tisztelt kormány ötlete egyébként.)
    Példa:

    1. Adott hónapban beszélsz a kedvezményes időszakban helyi hívással 0 órát( nem vagy egy beszédes típus) , internetezel 50-et.

    2. Telefonálás: 50 óra( anyu nem tud meglenni, hogy ne beszéljen napi két órát a barátnőjével), internet: 50.

    A két esetben az ISP ugyanazt a szolgáltatást nyújtja neked, szerinted belemenne, hogy egyik esteben feleakkora pénzt kapjon?!
    Csak azért, mert a muter beszédes kedvű...
    A 4000-ből a Matáv fenti okok miatt fix perc után járó díjat nem tudna fizetni az ISP-nek ( valószínűleg nem fogja neked veszteséggel megfinanszírozni a dolgot).
    A kedvezmények megszűnését szerintem egyértelműen a kormánynak köszönhetjük!
    Köszi!

    prohardver vendég

  • guest

    veterán

    válasz Adi #17 üzenetére

    Továbbá, ha kedvezmény nélkül netezel 50 órát a kedvezményes időszakban az 50*60(perc)*3Ft= 9000Ft
    Az ISP-t nem hinném, hogy érdekelné, hogy a Matávnál van-e Mindenkinek csomagod.
    Ha csak 50-50 megosztásban gondolkodunk az 4500Ft lenne az ISP-nek.
    Szerinted a Matáv fog 500Ft-ot fizetni, csak hogy kedvezményt nyújthasson neked?!
    Szerintem nem.
    (Az 50 helyett írhattam volna többet is, van aki naponta többet lóg a neten)
    Sajna nem látom, hogyan maradhatna meg a kedvezményünk.

    prohardver vendég

Aktív témák