Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz batman. #719 üzenetére

    Jol van nah, elnezest.:)

    Nem tudom a pontos adatait meg a szomszed gepeszetenek. Ma mondtam neki, hogy majd mutassa meg mert erdekel, hogy mennyivel erosebb mint ami nekem van.
    Annyit tudok meg, hogy az egesz cucc a medencevel meg a gepeszettel meg 1 db lampaval ha jol remlik 800 ezertbe volt.
    Tole vettem at a Bestway Capri medencejet, amit tavaly vett es most cserelte kesz medencere vagy, hogy hivjak ezeket.:)

    Nincs az aknajaban ventilator az tuti. Erre emlekszem mert en voltam az egyik a 4 ember kozul aki berakta a helyere a gepeszettel egyutt.:)

    Csak azert kerdeztem azt, hogy mennyire lehet zart mert mar gondolkoztam ilyen kesz muanyag ladan is amibe kenyelmesen elferne az en vizforgatom es akkor annak csak az aljat kivagni es kesz is a jo fedes. Termeszetesen valahogy rogziteni a talajhoz, hogy a szel ne vigye el.:)

    Ma ment 6 orat a vizforgatom, szep tiszta is lett a vizem. Este nem fog menni majd csak holnap, remelem nem fog ismet bebarnulni.:D
    Nah meg remelem, hogy a holnapi 32 fok picit meg lendit a 24 fokos vizen delutanra valami fogyaszthatobbra.:) Aztan mehet a csobbanas. :D

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák