Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz ÁdiBá #481 üzenetére

    Én tudok eVGA kártya meghibásodásáról is, az ugyanúgy nem 100% hibátlan gyártó. A csúcskategória nem nagyon érdekel, közöm nincs hozzá (és nem is lesz), és reprezentatív felmérés adatait sem ismerem, hogy az egyes gyártók milyen meghibásodási rátával "dicsekedhetnek". Más kérdés, hogy ez a gyártó pölö csak NV alapú VGA-kat gyárt.
    Azt viszont tudom biztosan, hogy aki megveszi a VGA-t és az rossz annak perpilla 100%-os szívásban van része és kész. ;]

    Casanova*: igen, a HIS jó csak azok is buznyák-kék nyákot használnának mint a Sapphire. :D eVGA nálam kiesett, én a névét sosem fizetek többen valamint csak NV kártyát gyárt - mint ahogy a Gainward (bár azok régebben csináltak ATI kártyákat). Nálam a lényeg az ár/teljesítmény arány egy jó hőtővel, és lehetőleg 3 év garival körítve. ;)

    Malibutomi: igen, de lehet csak ezért mert senki más nem készített a teszt során hőképet a kártyáról. Mert ha megnézed, ezen oldal kivételével sehol nincs ilyen. Azt nem tudom, hogy a kártya élettartamát ez hogyan befolyásolhatja - sajnos további rossz hír, hogy emiatt kiad/kiadott az MSI új BIOS-t, ahol magasabb a ventifordulat, kvázi ezzel elismerték, hogy így nem a legjobb. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák