Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz oliwire #31941 üzenetére

    Részvétem és kitartás! Én is mászkáltam egy darabig a négyesen, de nem bírtam már ezt amit Te is tapasztalsz és átköltöztem a pályára, hiába drágább.
    Már sokszor volt elmélkedésem, hogy az alföldi területeken miért ilyen borzasztóan lassú a forgalom annak ellenére, hogy hosszú egyenesek vannak. Mikor először jártam arra, akkor azt hittem, hogy mindenki le fog tolni, ha 90-100-as tempóval megyek az egyenesekben, erre kiderül, hogy 10 autóból 4 garantáltan a megengedett sebességhatár alatt megy 10-20 km/h-val, legyen az városon belül, vagy kívül. Ennek ellenére sok a baleset és sok olyat láttam, mikor a csiga tempóban törte össze magát mindegyik, egy sem gyorshajtott.
    Munkatársaim közül sokan nem hajlandóak Budapesten vezetni, nem a forgalom mennyiségétől fének, hanem bevallásuk szerint attól, hogy "ott mindenki megy mint az őrült". Nem tudom mi van errefelé az emberek nagy százalékával, de másfelé az országban nincs ennyi csiga. Ezt több olyan családtag/ismerős is mondja, akik járják az országot, szóval nem hiszem, hogy velem van a baj.

    (#31983) zack: Én is meglepve olvasom, hogy ilyen sok atrocitással találkoznak az autópályán. Nem sokszor tapasztalok ilyet (elsősorban az M3 és M6 viszonylatában tudok nyilatkozni). Óra szerint kb 150-re állok mindig és általában elengednek. Amúgy valóban nem jellemző, hogy ökör módjára mennének. E tempó mellett úgy 5-6 autó, ha megelőz 250 km alatt. Azok viszont általában nem 160-170-el mennek el mellettem, hanem többel tolják és mostanában a legtöbb érdekes módon SUV Audi vagy SUV BMW.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák