Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    válasz Throme #9654 üzenetére

    Nem vonatkoztatsz el kellően. :) :N
    Az idei City témák közül a két legmarkánsabb kategória a Vulkánkutatók, mint újdonság és a tűzoltók, mint örökös kedvenc voltak. Így egyértelmű, hogy valamilyen formában helyet kellett kapjanak az adventi kalendáriumban.

    A sütőnél dolgozó vulkánkutató -főleg, hogy izzad- szerintem telitalálat. :C
    Az oxigénpalackos tűzoltó nőcit én sem nagyon tudom értelmezni, de nem is kell, mert nem erről szól.

    Mint mindent, szerintem ezt a szettet is egy kicsit át fogom alakítani. Az első az lesz, hogy a nőci hajat kap a sok hacuka helyett. Ezen kívül kapni fog még egy hangszórót. Csak azt nem tudom még, hogy milyet. Ugyanolyat a sztereó hangzás miatt, vagy egyet külön az énekhangnak / gitárnak. Másfajta kell ugyanis az egyiknek és másfajta a másiknak.

    Amit még megállapítottam a digitális építés közben, hogy az alkatrészeket mennyire befolyásolja a szett dobozának a kialakítása. Pl. több helyen is előfordul, hogy 1x6 -os lap helyett 2 db 1x3 -ast használnak, 2x4 -es helyett 2db 1x4 -est, meg ilyen apróságok.

    [ Szerkesztve ]

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák