Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz murex #39357 üzenetére

    és ha veszel egy B550-est nem fogod beállítani a 650-es szintjére?
    vagyis egy kissebb kaliberü tv-ből tudsz egy sorozattal jobbat, akkor meg tudod állni hogy ne túrbózd fel? :N

  • anrab

    addikt

    válasz murex #39357 üzenetére

    nem nagyon pörög a topic, itt egy kis levelezés a philips képviselettel. a service menüről jutott eszembe.
    "----Original Message-----
    > [Comment / Question]
    > A televizióhoz kapott univerzális távirányítót nem lehet aktiválni, mert a tv menüjében nem szerepel a távvezérlő segéd opció! A letöltött legújjabb szoftver sem tartalmazza azt. A sárga gomb megnyomására nem jön elő a felhasználói kézikönyv. Tisztelettel:..........."
    válasz:
    "> Tisztelt .........
    > Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a Philips Ügyfélszolgálatával.
    > A 42PFL8694H/12 tipusu TV készülékhez nem univerzális távirányitó jár. Ha önnek univerzális távirányitója van akkor szükségünk lesz a távirányitó pontos model számjára.
    > Amit a kézikönyvet illeti, kérjük tartsa lenyomva a sárgagombot egy pár másodpercig.
    > Tisztelettel
    > A Philips Ügyfélszolgálata
    > Mihály Róbert"
    vissza válasz:
    "T. Mihály Róbert!
    A 42PFL8694H/12 tipusu TV készülékhez univerzális távirányitót adnak, még a műszaki leírásban is ez szerepel.
    Nem elírás mert megnéztem és a többi ország leírásában is ezt találtam. A távvezérlőn megvannak a funkció gombok
    csak a tv menüjében nem szerepel mint ahogy írtam az előző levelemben.
    "Távvezérlés: Univerzális"
    "Távvezérlő tupusa: RC4495"
    A sárga gombot többször is 30mp.-ig nyomtam, ugyanis eddig engedi.
    Ezalatt villog a készenléti ki/be kapcsoló, a tv gomb, és a televízión eddig villog a piros infra vevő majd elalszik.
    Sajnos semmi nem történik.
    Számomra a távvezérlő lenne fontos.
    Köszönettel: .................."
    Több válasz nem érkezett.
    a service menüben egy kattintás volt és már be is került a menübe.
    úgy hogy én már itt elvesztettem a garit ezek szerint.

  • csimav

    őstag

    válasz murex #39357 üzenetére

    Ez komolyan így van? :Y
    Meg ha a TV elbaszódik, az 80%-ban alkatrészhiba, nem szoftver.
    Amúgy mit is lehet csinálni? B550-es TV-nk lesz.. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

  • hedgehog01

    tag

    válasz murex #39357 üzenetére

    Bár már sokan hozzászóltak a B550 hackelős témához, én még egy apróságot hozzáfűznék, amit tegnap este vettem észre:
    A szervíz menüben B650-re állítottam a tv típusát, így az usb-n keresztül remekül lejátssza a videókat is. Akartam egy filmet nézni, de előtte még babráltam kicsit a komponens csatlakozón rákötött xbox 360-al. Épp a játék módot akartam bekapcsolni, amikor megláttam, hogy a menübe bekerült a PIP funkció is, ráadásul nem is szürkén. Beléptem a PIP menübe, és láss csodát, az is működik!!! Forza motorsport közben a kis képen láttam, ahogy a loki kiesik a BL-ből.:)
    Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a B550 és a B650 hardveresen ugyanaz. A digitalversus.com-on összehasonlítottam a két tv-t, és mind a színvisszaadásnál, mind a kontrasztnál ugyanazok az eredmények vannak, valószínűleg a panel is megegyezik. (mielőtt guriga mestertől kapok egy vesénrúgást, a 82cm-es méretről beszélek) Már csak a 100Hz-et kéne valahogy kiimádkozni belőle, bár arra igazából semmi szükségem.
    Szóval valóban gáz, hogy ugrik a garancia, de cserében itt van még egy ok az 550-es mellett.:)

  • SpeedR

    őstag

    válasz murex #39357 üzenetére

    Na azt azért megnézném, hogy ha bíróság elé vinnék egy ilyen ügyet, akkor hogyan magyaráznák meg ezt a dolgot, ha teljesen egyértelműen megállapítható, hogy nem a szervizmenüben való turkálás folytán ment tönkre a készülék. Az, hogy a szervizes pistike, vagy az ügyf. szolgálatos józsika mit mond nem releváns.

    (#39395) hedgehog01
    Szvsz a 40-es méret esetén is kb ennyi a különbség. Szabad szemmel én nem tudtam különbséget tenni a kettő között.

Aktív témák

Hirdetés