Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warzoz

    senior tag

    válasz Capt.Obvius #14479 üzenetére

    Én is, amit találtam az éjjel a témával kapcsolatban, elolvastam. Szomorú, hogy nálam a 360-as Arctic AIO akkor hűti "normális", mások által tapasztalt hőmérsékletre a 10700K-t, ha ki van kapcsolva a HT (az meg még szomorúbb, hogy ha bekapcsolom, attól 15-25C fokkal melegebb lesz tőle a CPU), de ez van. Nyáron kap épített vizet 3 radiátorral a CPU meg a VGA, akkor majd visszakapcsolom. Egyelőre szerintem nincs szükségem a mindennapi dolgaimhoz a HT-re. Csak játszom, meg böngészés megy.
    Az éjjel még állítottam egy alacsonyabb ventigörbét, hogy terhelés alatt halkabb legyen, így pl Warzone alatt amikor 70% körüli a CPU load, 58-63C fok között ugrál a hőmérséklet. CP-nél most már 60C a maximum.
    A tegnapi tesztet is azért raktam fel, mert korábban már csináltam a csak FPU-s tesztet bekapcsolt HT-val, ahol 1 perc után már 90C+-os volt néhány mag, most meg 71C volt a max. egy magnál.
    Szóval nem jó ez így, de így marad. :B (Még annyit tehetnék, hogy elsózom a procit és veszek helyette egy másik 10700K-t).
    Az ARCTIC Liquid Freezer II 360 meg egy teljesen vállalható, szerintem ár/érték bajnok AIO, csak nem mindegy mit akarunk vele hűteni.

Új hozzászólás Aktív témák