Aktív témák

  • k_krisz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem egy PBRW5224G 52x24x52 Philips cd íróm van.
    A vásárlás első hetében volt vele egy kis gondom amellett hogy csak a Nero 6-os és az NTI-CD Maker 6 ismeri fel!
    Sok cd-t elrontottam, az írás közben lefagyott (kékhalál vagy csak simán újraindúlt a gép).
    Már vissza akartam vinni, amikor is!!!
    CTRL+ALT+DEL -lel ügye bejönnek a futó programok! Nekem egy rakás program volt itt, többek között : Gator és az általa feltett kisebb szarságok!!
    Mivel nem tudtam mi ez és ,hogy került fel a gépre (hozzá kell tenni ,hogy állandó internetkapcsolatom van) leszedtem őket most csak a systray és az Explorer van indítás után!
    Csodák csodájára az író tökéletesen ír! Mindent ír kivéve Mt. Rainer-t nem ismeri!
    A minőségről: Kezdem az elejétől!
    Volt elsőnek egy mitsumi CR-4802TE 4x2x8 íróm volt! Tökéletes választás mindent megírt 4 évig használtam és még jó árban eladtam még ma is működik és kibaszott jó minőségben ír és írt!
    utánna gyorsítottam!
    LG 32x10x40 (8MB)írót vettem!
    Vegyes tapasztalatokat szereztem ! Pl audió cd-t mindig leellenőrzöm asztali lejátszóval! Az LG vel írt audió cd-ket nagyon lassan olvasta be!
    RW: A régi RW lemezeket úgy írta meg ,hogy a végén olvashatatlanok voltak a sectorok! Ezért lecseréltem egy
    Sony 52x24x52:
    Mit mondjak! Szerintem ez lenne a király ha nem halt volna meg 1 hónap után!
    Firmware frissítéssel írásnál pirosan villogott a LED, támogatta a Mt. Rainer-t amit alapból nem!
    Audio: amiket ezzel az íróval írtam (bármilyen sebességgel), pillanatok alatt beolvassa az asztali lejátszó ráadásul médiától függetlenül mert én aztán írtam 80Ft-400Ft lemezekre is vele gond nélkül és jó minőségben!
    RW: A régi lemezeket amit az LG nem tudott megírni ez megírta bár a minőség ellenőrzésénél volt néha egy pár (több kevesebb, de javítható) hiba!
    A lemezeket kibaszott gyorsan felismerte (ez nagyon tetszett)!
    Tehát ez meghalt és nem tudták ugyanolyanra kicserélni (Mistral).
    Úgy döntöttem lecserélem erre a Philips íróra!
    Philips CDD7052 (PBRW5224G) OEM:
    Semmi extra külső, és szolgáltatás!
    Tapasztalatok mióta megy! Nem szereti ha slave- n van (hibássan olvassa a cd-ket! Firmware frissítéssel meg lehet szüntetni (Firmware 1.5P)
    Audió: egész jó minőségben írja meg a cd-ket gagyi médiára, szinte Sony közeli!
    RW: A régi RW-imet amikkel problémáim voltak gond nélkül és fontos hiba nélkül megírja! Ez nagyon tetszik benne!
    Ami nem tetszik: A hangja olyan mintha rozsdás alkatrészek nyikorognának benne amikor írok vele! Öszeségében ajánlom, bár nem tom meddig fogja bírni!

    Csá!

Aktív témák