Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz krx21 #23315 üzenetére

    1+1 év garanciát kapott iStyle vásárlással, mivel hivatalos apple partner

    puttó gsm-es vásárlásnál 1 év garit kapsz

  • Black Dragon

    addikt

    válasz krx21 #23315 üzenetére

    Tisztában vagyok az Apple 1 éves világgaranciájával, tökmindegy alapvetően az, hogy hol veszem meg az iPadet, akkor is érvényesíthető lenne. Azt is tudom, hogy nem kapok jobb vagy rosszabb készüléket, ugyanakkor nem mindegyik kisker szerzi be a hazai forgalmazótól, disztribútortól. Valamelyik előszerettel hozza be külföldről, teszi rá a maga kis hasznát, ugyanakkor az akkor sem lesz magyar dobozban, leírással. Persze ez az én hülyeségem, nem mindenki igényli ezt.

    Továbbá nem nagyon értem, hogy én mire költhettem volna azt a 25 ezres kedvezményt, ami így nem is volt kedvezmény. Miért ne lett volna, olcsóbban vehettem meg, akkor az kedvezmény, nem?

    Van több ismerősöm is aki Apple termékekkel "kereskedik", ők azt mondták, hogy kb 1-2 nagykerből szerzik be az összes cuccot, és nem az iStyle révén. De ha így is lenne, akkor sem érdekelne, mit számít ez?

    Az iStyle egy kiterjedt bolthálózatot üzemeltet, saját márkás termékekkel, egyedi kedvezményekkel, tehát érthető az, hogy miért is raknak rá magasabb felárat a termékekre. Ezzel szerintem mindenki tisztában van, ahogy azzal is, hogy az Apple meg 50% os felárat rak rá a telefonokra...

    A kiskerekben is megbízom, nem tégla lesz a dobozban, de ettől még én jobban megbízom egy iStyle vagy iCentre hátterű cégben, mint egy webshopban vagy egy konkrét szervízhálózat nélküli boltban. Ahogy írtam korábban is, a 220 volt is jó lett volna nekem, de csak rendelést vettek fel, raktáron nem volt. Ez van.

    Illetve én azt vallom, hogy nincs olyan bolt ami tökéletes lenne, mindenhol lehet olyan inkompetens eladó, ügyfélszolgálatos, aki fals infót ad vagy csak nem szimpatikus. Ez lehet a 10000 értékeléssel futó kiskereknél, ahol átlagosan 5 csillag környékén ad mindenki, de elég lehet 1 rossz tapasztalat, hogy az embert elbizonytalanítsák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák