Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    válasz Lalaboy #723 üzenetére

    na ez az amire rájöttem ma. igazából Soak világította meg az agyamat azzal amikor mondta hogy fsb500at is alig mennek meg csak mínuszba.hát az elég csirke.... terveztem hogy veszek egy q9450et ami a legkisebb új quad aminek 12mega gyorsítótára van és 8as szorzója.na de sokra megyek vele ha nem tudok 450nél többet kihajtani belőle :( akkor mondhatnánk hogy nagyobb szorzóval megáldott procit kell venni vagy extremet aminek állítgathatom a szorzóját kedvemre. igenám csak sajnos az otp nem szakadt a nyakamba ahogy rajtam kívül még jó sok embernek ergo ez a lehetőség kilőve. :((( de a dolog pozitív oldalát nézem és azt mondom hogy ha mindenáron négy mag akkor keresek egy kitesztelt vagy jó fpo-s G0 steppinges Q6600at 40-45k körül és ha szerencsém van túl tudom annyira hajtani hogy a 45nanosok nem vernek el nagyon :DDD
    na és a vicc amit rohadt fárasztó lesz leírni de értetek mindent :DDD szóval:az asszony készül férjhez adni a 3 lányát.mind a 3 egy napon esküszik majd indul a nászútra.a lányok nem voltak még férfival ezért az asszony a lelkükre köti hogy amint megtörtént a dolog üzenjenek haza neki virágnyelven úgy hogy a férjeik ne érhtessék. lezajlanak az esküvők majd elmennek a nászútra a párok. az asszony két nap múlva kap egy levelet amiben a nescafe felirat áll.elrohan a boltba megnéz egy nescafes üveget amin ez áll: élvezet az utolsó cseppig. két nap múlva jön az újabb levél benne egy cigaretta márkával. nő ismét elrohan a boltba megnézi a dobozt: extra hosszú. várja a harmadik levelet de az csak nem jön meg. majd két héttel később csak megérkezik a 3. levél.benne ez áll: south african airways.asszony nem tudja hova kapjon elrohan az utazási irodába ahol ez a felirat díszeleg: napi tízszer a hét mind a hét napján mindkét irányba :DDD
    és még egy mert már nagyon belejöttem:
    férj egésznapos meló után hazaérve belép a fürdőszobába és azt látja hogy egy nő behajolva a kádba tevékenykedik. férfi nagyon kanos odalép beakaszt a nőnek.miután megtörtént az aktus jókedvűen megy a konyhába ahol találkozik a feleségével.hátranéz és a másik nő még mindig a kádban van félig mire megkérdezi a feleségét hogy ki az a nő? jaj nem is mondtam drágám a mama átjött délelőtt ameddig dolgoztál.férj elvörösdik.ne haragudj drágám de nagyon kanos voltam s meghúztam anyádat.csaj elkezd iszonyatosan röhögni mire a férj felháborodva kérdezi hogy ezen mi olyan vicces???. mire a feleség: nem az enyémet hanem a tiédet :DDD
    na jó8.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák