Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kovaratis

    őstag

    válasz DeFence #152 üzenetére

    Pécsett tudok neked mutatni, van még kettő. :)
    A telefon nagy. Viszont a kerekítéseknek, ergonómiának hála kényelmes a tartása, a kamerasziget alján igen kényelmesen megtámasztható mutatóujjal. Az arcfeloldás nagyon gyors, de ami meglepő, az az ujjlenyomat. Szinte áthúzom a szenzor felett a praclit és nyit is. Ebben nagyon lekörözi az előzőeket. A hangja igen meggyőző, a sztereo hangszórók ugyanolyan szépen szólnak mindkét oldalról, mély is van. Kameráról rengeteg cikket, véleményt, tesztfotót találsz, azzal nem villogok. Talán a mozgás közbeni felvételek élességére mégis kitérnék, az lenyűgöző. Volt hogy elvittem sporteseményre, kábé 80 fotót lőttem, amiből 75 éles lett. Egy sorozat nem, de ott belenyúltam a beállításokba. Vagy ebben, vagy a telefon előrendelésével kapcsolatos topicban osztottam is meg pár fotót. Akkuja hozza a felső kategóriás Huawei Honor modellek szintjét, egy kicsit nagyobb méretben. Be van állítva az optimalizált telepkezelés, szal nem tölti csurig a cellákat, de így is elmegy két napot. Egyedül a Jófogás appal vannak bajaim, az néha lefagy megnyitásnál, de a Playen minden 13-as Androidos ezt ecseteli, szal nem gondolnám hogx telefon függő.
     [link] 

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák