Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz zsozso1 #88454 üzenetére

    Én nem tudom bevállalni, de ha nem jelentkezik senki segíteni, kérdezd meg itt. De igazából itt nincs semmi nehézség, kb. megveszed mint egy webshopban. (amúgy ezt is konkrétan egy bolt árulja). Ha nincs paypal, elég egy webkártya is amire annyi pénzt raksz amennyit elkölteni tervezel. Továbbiakat az ebay-es topikban.

    [ Szerkesztve ]

  • liszi70

    nagyúr

    válasz zsozso1 #88454 üzenetére

    Csatlakoznék Tamoo és Pityu véleményéhez Dynavoice Thunder T-12 vs. SVS SB12-NSD ügyben. Hangi kvalitások alapján lehetetlen sorrendet felállítani közöttük, legalábbis nekünk nem sikerült. Árnyalatnyit más, de semmiképp nem jobb-rosszabb a hangjuk egymáshoz képest. Pontosak, amikor kell ütősek, megfelelően mélyek, nem terjengősek, akár zenéhez is illeszthetők. Én, a nekem jobban tetsző matt felület, a picivel kisebb méret, a bivalyerős, gyerekálló grill, meg az automatikus bekapcsolódás megbízhatósága miatt vettem SVS-t. Akinek viszont az elegánsabb kinézet, zongoralakk felület, nagyobb súly és méret tetszik jobban, az válassza a T12-t. Bármelyikkel elégedett lesz, ebben biztos vagyok.

    "az igazat megvallva én még soha nem vettem semmit az e-bay-ről. A nyelvet sem vágom annyira"

    Na, akkor elmondom neked, hogy nekem is ez volt az első íbéjes vásárlásom. (Sikerült is kétszer megrendelnem a szubot, úgyhogy belekerült egy pár ímélbe, mire a bolt és az íbéj törölte a második rendelésemet. :DDD ) Ezt leszámítva teljesen simán és zökkenőmentesen megcsináltam a regisztrációkat, a péjpálos fizetést és a szállítással is minden rendben volt. Én biztatnálak, hogy merj belevágni, a google fordító megoldja a nyelvi problémát is.

    (#88459) bajnokpityu "Az is mutatja ár/érték mutatójukat, hogy rohadt ritkán adnak el ilyeneket használtan."

    Olyannyira, hogy én mindenképpen használt SVS NSB-t akartam venni, hónapokig vártam és kerestem, nem találtam. Pedig évek óta forgalmazzák már. (Persze miután megvettem újonnan, került egy használt Ausztriában, mandju le is csapott rá. :D) Új műszaki eszköz vásárlásakor mintha a fogamat húznák, de így, kifutó áron remek vétel, korábban 230-240 körül ment ez is, mint most az utódja, az SB-2000.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák