Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csontesz

    csendes tag

    Hali emberek!


    Asszem én ynugodtan hozzászolhatok a témához... Én ugy kb 4 éve foglalkozom a hangtechnikával, és nekem idáig, amiket építettem házilag, mindegyik szépen szerepelt házibulikon kül és beltéren is... :D még mind a mai napig is szépen kűldik!

    Nos most kezdtem el egy 7.1-es hagrendszert építeni... :D Én már alapba ugy fogtam hozzá, hogy szétnéztem a kínálatok között.. :D arra az elhatározásra jutottam, hogy összerakok 2 aktív mélyet, egyenként 30cm -es szórokkal. A mélyeket az MNC cégtől hozom, Big Bull néven (35315 - igaz autósub, de nagyon beváltak nekem) az erősítő hozzá szintén MNC 396 91 (200W/8ohm, 30-130 Hz) ez ugy 50e Ft-ot jelent + a doboz, de az már kevés pénz. Front, center illetve a többi szintén MNC, de itt már bajban vagyok, a CD Cone, hangszórok erre a célra vannak, de a PA Professional-t sem vetem meg :D
    ez a kisebbik gondom... :D
    maga a rendszer alapja 2 db Quad 405-ös 200W-os vég, és 1 DOLBY-surround dekóder HIFI-eloerosítovel!
    Sajna, csak a mélyek és a végfok áll készen,d e többit sem vetem meg.. :D
    Én igy ezt az itthoni félrendszert zenehallgatásra használom, megmondthatom, hogy jó választás volt az mnc technika.. :D szal mindenkinek nagyon nagyon ajánlom... :D

    bocsi a hosszúságért, de ez van.. :d Jah és még 1, ha vlki erre adná a fejét,, Akkor az MNC Big Bull x2-t ne válassza, az nem erre a célra való... sikeresen haverom szétküldte, és nagyon gyengén szól... :D

Új hozzászólás Aktív témák