Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz BRIKLY #17778 üzenetére

    :R

    mivel kicsi az értéke, így nem adom el. már nem is garis.
    de mivel a régi celeron is benne van még, és van 1 giga ram is még hozzá, sőt egy winyó, amin teljesen hozzá passzoló os is van, (aminek az újradriverezett klónját használom most), megtartom. (5 perc alatt működő konfig van belőle.)

    kicsit hülye voltam. valami történt, ami miatt a zen-ek már nem indították be. a 620w cm tápom simán. a sok új alkatrész árából valszeg egy jobb passzív táppal jobban jártam volna. (a nagy gépben lévő seasonic x460 400-as kistesójával.)

    de ki tudja. 3 éves,. 24/7-es lap. lehet, hogy elfáradt. de fura eza tápmizéria. köztudott a rev1-es 300-as zenek hibája, hgy otúl kis fogyssztásnál nem indulnak be. de hónapok óta ment. aztán most meg nem. csak néha indult be. az újabbiknak vett zennel meg egyáltalán nem. azt átraktam egy talán ennyit sem kajáló konfigba, és azzal meg megy.

    kizárásos alapon csak a lappal lehetett valami, de csak a zen-ekkel használva.
    totál x akta.

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés