Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz madle #77471 üzenetére

    Még az se feltétlenül. Myprotkoból, ha akciósan hozzá tudsz jutni, kb 90 forint egy fehérjeturmix, ha vízzel iszod. Manapság egy szelet csokit nem kapsz annyiért, vagy max valami kakaómasszás szart. Vitamin szintén filléres tétel, ha extrázni akarod, akkor a monohidrát is. Nyilván az ilyen-olyan csillivilli, agyonhájpolt dolgok drágák, de ez mindenhol így van.

  • Zola007

    veterán

    válasz madle #77471 üzenetére

    No, no
    Szerintem nincs mit rajta vitatkozni, nem a minőségétől lesz drága edzés mellett a kaja, hanem a mennyiségétől.
    Pontosabban az edzés miatti töbletbevitel és a fehérje 5-8 ft/g ára nyomja meg
    Utána a vitami, fehérje és csak harmadsorban az egyéb nyalánkságok.
    Mert a CH és zsír olcsó.

    Én havonta 60.000 Ft-ot költök kajára, fix a bevásárlólistám, minden héten ugyanazt hozom el nagybevásárláskor. Így is elviszi a közalkalmazotti bérem nagyobbik felét. Tudom, szarul keresek, de van aki még szarabbul.

    Sok családban fejenként csak 25-30ezer Ft jut havonta kajára és tudom, hogy sokszor látni csóró embereket is kólát inni, chipset enni, cigizni, sörözni, de sokszor nem ez a jellemző, főleg akik egyedül nevelik a gyereküket vagy idősebbek, esetleg kétkezi mukások.

    KSH létminimum táblázata ► [link]

    Ajánlom az első oldal alját és az 1.sz. táblázatot.
    Itt a fórumon vannak akik HETENTE költenek ennyi kajára, amennyi egy magyar aktív korú dolgozó felnőtt számolt HAVI adagja

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák