Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz xcds #40816 üzenetére

    A változó terhelésnek is van előnye, alsó holtpontokon, ahol jellemzően az ízület sérülékenyebb helyzetben van, kímélőbb. Egyébként közben beugrott, hogy régen a csapattal sokat edzettünk gumiszalagokkal. Speciálisan a röplabdás ütőmozdulat gyorsítására használtuk (pliometrikus edzéshez nagyon jók az ilyen elasztikus cuccok). A Thera-Band termékeivel edzettünk, jó minőségű, megbízható felszerelések, sose volt velük gond. Én veszek is most egy kötelet fogantyúkkal - akit esetleg érdekel, erre tessék -, több erősségi fokozat van, a cég a legerősebbet direkt testépítőknek ajánlja.

    Amúgy ezt ne úgy értsd, hogy a súlyzós edzésnél tartom ezt jobbnak, de vannak olyan élethelyzetek, amikor alternatíva lehet. Én nyár óta alig jutok le terembe, egyszerűen annyira össze-vissza az életem, illetve a tartózkodási helyem, hogy nem is veszek bérletet. Hol otthon vagyok, hol a kollégiumban, hol a barátnőmnél, szóval ez egy kicsit problémás. Emiatt elkezdtem a saját súlyos edzés felé orientálódni, meg keresem az ideális hordozható eszközt. Nem is értem, hogy eddig ez miért nem jutott eszembe, hisz jól ismerem a terméket. Ilyen célokra szerintem tökéletes a gumikötél. :)

    Egyébként ha a magas ismétlésszámú edzést csajosnak gondolod, próbálj ki egy 100 ismétléses guggolást, vagy mellről nyomást állva. :D

Új hozzászólás Aktív témák