Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz prokxy #26357 üzenetére

    Üdv!
    Az általad emlegeted hibákkal kapcsolatosan egy-két saját tapasztalat. Nálam is az esetek 80 %-ban az "Err-gfx-d3d-init"-es xarság jön elő. Ezzel kapcsolatosan én is próbáltam a neten ajánlott dolgokat meglépni. A DX 10, vagy DX10.1-re való átállás annyiban bejőtt, hogy amikor így futott a játék, ez a hiba nem jött elő, viszont a síma exe hibás leállás többször is.
    Megoldásnak írták, hogy DX 11 alatt célszerű kikapcsolni a beállításoknál a Tesselation-t, mert ez is bekavarhat, illetve segíthet a játék ablakos módban való futtatása. Kb. két napig próbáltam így, tény, hogy nem volt probléma, de ezt az ablakos nézetet az istennek se tudom megszokni, meg nyílván ne ez legyen már a megoldás a problémára.
    Aki Eset vírusírtót használnak, a játék indításakor feltétlen kapcsolják be a játékos üzemmódot, mert tapasztaltam, hogy amig nem volt belőve, egy -egy kifagyáskor azonnnal megjelent egy-két másodpercre az Eset sárga háromszöges, felkiálltójeles hibaüzenete. Most, hogy pár napja minden egyes játékindításkor bekapcsolom, szintén csökkentek a random kifagyások. Elvileg ez a mód letiltja az előreugró ablakokat, felfüggeszti az ütemezett feladatokat, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

  • StarKiller89

    senior tag

    válasz prokxy #26357 üzenetére

    semmit az ég világon nem módosít a dlc unlocker, a célkereszt meg azért lett más, mert annak a beállításait alkalmazta, aki feltöltötte az unlockert ennyi... kevesebb fps? nem hiszem...
    mellesleg elég egyszer elindítani a játékot ezekkel a fájlokkal, utána visszarakhatod a sajátodat akkor is aktív marad a dlc

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23

Új hozzászólás Aktív témák