Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Nandi88 #1768 üzenetére

    "...ezt a játékot azoknak találták ki, akik nem tömeg játékokra mennek, hanem 1 2 játékkal játszanak és csak azokra fókuszálnak..."

    Ezzel nem feltétlenül értek egyet, mert én is (és gondolom még rengetegen mások is, akik rámennek hozzám hasonlóan a tömegjátékokra is) rohadtul élvezem annak ellenére, hogy casual player vagyok. Max annyiban látszik meg a különbség, hogy nekem jó két év kellett a 100-as karihoz, mert a többi próbálkozás rendre elbukott. Annak köszönhetően, hogy nem néztem utána, hogy mit szúrok el és hogy lehetne javítani rajtuk. De persze értem, hogy mire céloztál ezzel a mondattal. Lehet nagyon hardcore szinten is tolni egy ilyen játékot meg lötyögve is, mint én. :P Rengeteg játék érdekel és ezek 90%-át végig is játszom. Valószínűleg sosem fogom annyira beleásni magam GD-be, mint Te vagy reelc (pedig irigylésre méltó!). De ettől függetlenül lehet nem vetem el ezt az új kari indítást, aztán max megint elakadok egy ponton és majd 1-2 év alatt megfejtem, hogy hol a hiba. Nem akadok fenn, továbblépek. :DD

Új hozzászólás Aktív témák