Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz grizlisandor #81056 üzenetére

    Okés.
    Ház: a Legion háza nekem jobban bejött, fém, valódi fém, kivéve a palmrest rész, az műanyag, a Leopard szerintem full műanyag, de minőségi műanyag, ez tény.

    Hűtés: mindkettőt be tudtam állítani csendes játékra, ezzel nem volt gond, a Leo inteles vga-ja könnyebben konfigurálható, a ryzen nagyon macerás ehhez képest, nekem nem jött be. És picit jobban is melegedett, a Leo intele vas nélkül sem mardossa a 100 fokot, míg a Legion ugyancsak 6magos ryzene mindig meleg volt, Killhates kezelés után is. A ventik hangja hasonló amúgy nekem.

    Bill. és touchpad: a Leo bill. rövidebb úton jár, illetve kisebb az ellenállása. Szokni kell, de nekem kényelmesebb picivel, plusz gombonként színezhető (ami mondjuk engem nem hat meg, sötétkék nálam az egész), a fehér L5Pro meg kék, de az is szép. A gombok elrendezése nekem a L5Pro-n jobban bejött (fn, nyilak, í gomb), a Leopard-on fn megnyomására minden bill. világítást lekapcsol és narancson világítanak az fn-re reagáló gombok. Ez tetszik. A touchpad ugyanaz nekem.

    Hang: nem érzek sok különbséget, de nem is vagyok vájtfülű.

    Kijelző: a L5Pro Qhd-ja fényesebb, szebb is talán a játék a felbontás miatt, de windows, youtube alatt nem láttam különbséget, szép a Leo kijelzője.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha kérdés van még, hajrá.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák