Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz Tomapiska #28893 üzenetére

    Ezzel a kombinációval tojássütő szörnyen szar garanciális ügyintézéssel. Picit olvass fentebb, vannak tapasztalatok mind a gépről, mind a garis ügyintézésről.

    **********

  • kenccsi

    tag

    válasz Tomapiska #28893 üzenetére

    Hajhó,

    Nekem Y720-asom van. Mint gép nem rossz, sőt. Szeretem nagyon, egy éve van meg és eléggé hozzám nőtt, de a márka és a szervíze miatt nemtudom ajánlani sajnos. 2-3 alkalommal is volt már vele probléma, minden egyes alkalommal 1.5 hónappal kell számolni mire visszakapja az ember. Bár az y520 nak más az anyaghasználata nem a külselyére értem, hanem például a billentyűzetre, ahogy nyomkodtam pár kiállított darabot teljesen más érzete volt annak mint az enyémnek, ezt csak azért írom, hogy lehet az nem olyan mint ez, teljesen jó nyomkodni, csupán 1 év után például a space gomb bal oldali fele elkezdett nyikorogni kattogni, gondolom a használattól, illetve az "ű" gomb nem érzékelt mindig, csak ha elég erősen benyomtam. A jó hír az volt, hogy legalább az egész billentyűzetet cserélték nem csak a hibás gombokat, de ez 1.5 hónapba került. Sajnos a többiről nem igazán tudok nyilatkozni, mert eléggé eltér az enyémtől, de gondoltam ezeket bedobom hátha segít valamit. ;)

    (Illetve a szervízről még annyit, hogy eredetileg panel cserére küldettem vissza a gépet, pixel garanciával, de ha már ment gondoltam bedobom a billentyűzet problémáimat is. Másfél hónap múlva vissza kaptam, a szervízpapíron felvolt tüntetve az összes hiba amit bejelentettem, teljesítés résznél pedig, hogy: Javítva. Ehhez képest, ugyan azzal a panellel kaptam vissza, mivel a két pixel hiba tökéletesen ugyan ott megtalálható ahol korábban. Szóval hazudnak is nem csak lassúak!)

    Üdv,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák