Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz peet05 #107784 üzenetére

    Majd kiderül, hogy ez széria alkalmas vagy nem az ilyen külső/asztali kártyák kezeléséhez, mert a "forgalmazó" szerint nem kompatibilis az X170-es Clevo DTR laptopba...🤔

    Ezt fogom cáfolni, vagy megerősíteni... ezért is vettem!
    3080 MXM kártya (16GB) nekem elég, lehet veszek majd egy alap kártyát "próbára" és tápot is (sokat ne bukjak vele ha nem lenne jó...) :DDD

    Ha meg jó, akkor ilyen RTX 80xx/90xx+ szériák esetén jó szolgálatot tehet még nekem!🤭

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄S23 Ultra (12/512GB)►Technics AZ80►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz peet05 #107784 üzenetére

    Amúgy meg csak kérdem, kinek ne lenne elég egy ilyen gép még úgy 3+ évig?
    Ha azt nézzük, sokan még GTX 10xx meg 16xx GPU-val tolják, esetleg kicsit jobbal és őrülnek, hogy tudnak valamivel játszani, vagy csak gépezni és nem is gondolnak arra, hogy új és új gépet vagy kártyát kéne venni, mikor kijön egy új széria :)
    Már az RTX 30xx se mai, de bőven jó/elég...főleg ha nem is játszol, mint én, de ha játszom is, akkor ezzel is tudok úgy, hogy minden szép és jó! :K :B

    Volt nekem is rendes ThunderBolt 3 -as eGPU-m (gyári vizhűtéses RTX 3090-el!)
    Nagyon visszafogja a kártya erejét az a TB3 port...3090 ide vagy oda... az MXM kártya ami RTX 2080 Super 8GB (200W+ TDP) elverte.... panaszoltam a Gigabyte felé is, hogy ez nagyon nem jó így, hogy azért a vizhűtéses eGPU BOX-ért elkérnek 1 Milla+ casht és a régebbi szériás 2080 Super kenterbe veri!? Jaja! Ez így volt... tessék! [link]


    Ezért most azt az MXM "adaptert" csak próbaképp fogom nézni, mit tud, ha tud az én gépemben, mert hivatalos forrás szerint ez nem kompatibilis a Clevo X170SM-G gépemmel (már) és erre vagyok kíváncsi, hogy tényleg így van, vagy kamu!? :K

    Ha minden jól megy és használom is, az csak akkor lesz, ha ez az RTX 3080-as már nem lesz elegendő (bármire is) meg most itthon vagyok már 1+éve és még 1+ évet biztos itthon leszek (még egy műtét meg felépülés...) azért el kell foglalnom magam...és ez is jó elfoglaltság a sok fekvés mellett! ;] :P :D

    [ Szerkesztve ]

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄S23 Ultra (12/512GB)►Technics AZ80►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés