Új hozzászólás Aktív témák

  • KWP2

    friss újonc

    Sziasztok!

    A következő problémával érkeztem ide, hátha Ti tudtok nekem segíteni:

    Van egy Asus ROG Strix GL553VE gamer laptopom, néhány éves darab, kiválóan működik.

    Leszámítva, hogy több év használat után a minap a bal alsó CTRL gomb megadta magát, a kis pöcök a hátuljáról letört, így nem tudom már felpattintani a mögötte ülő kis platformra.
    Mint informatikus, aki a gépet munkára használja, az a gomb elég fontos a mindennapi életben, szóval semmiképp sem szeretnék megválni a használatától.
    A kérdésem az volna, hogy esetleg valakinek elfekvőben, bontóban nem volna egy ebbe a típusba való CTRL gombja (akár a platformmal együtt, de igazából elég a gomb is), vagy egyéb megoldási javaslata? Természetesen ha úgy adódik, nem ingyen kérném a dolgot.

    Mert a jelenlegi lehetőségeim úgy néznek ki, hogy vagy megszokom a gomb nehéz működését, vagy csináltatok az Asussal komplett billentyűzetcserét, ami az RGH vackok miatt egy elég drága mulatság. A fenti kép opció közül egyiket sem szeretném.
    Pillanatragasztóval megpróbáltam mókolni... ideig-óráig működik a dolog, de 1-2 nap múlva
    újra leesik, hosszútávon ez a megoldás nem nagyon működik.

    Hálásan köszönöm előre is az esetleges segítségeket.

    Baráti tisztelettel,
    Tamás

    u.i.: képet mellékelek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák