Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz k-adi #72087 üzenetére

    Én ezt nem értem.
    Mit kell itt mindig ezt kihozni ebből? E-Penis méregetést....
    Fittyfenét...
    Van összefoglaló? Nincs,
    Van egy egységes tesztrendszerünk ahol látszik, hogy kinek mire képes a vasa, gyártó, típus szerint? Nincs...
    Lenne értelme? Lenne, mert jön valaki, kérdez és jelenleg ahányan vagyunk annyit mondunk neki, közben meg ez a mi közösségünk nekünk kéne építeni és nem ilyen lüke hozzászólásokkal mert ennek tényleg semmi alapja... Óóóóóó a nagy, független tecsőhuszárzsaróóód az Isten megmondta akkor az szar, közben meg hiteltelen és kamu az egész... (párszor már bizonyítottam)

    Figyelted az egész beszélgetést? Gondolom nem. Állítás hangzott el, kérdést tettem, tényekről kéne csevegni, erről szól ez nem a centikről... Meeeeeeert ebből akár egy összefoglaló is lehetne, csak ilyenkor mindig jön ez az E-Penis duma... Közben meg igenis lenne rá igény, persze ha tecsőhuszárzsaróóód csinál egy hatásvadász kasztosító videót akkor mindenki ámulattal nézi és az lesz a biblia, nem pedig azok az eredmények amiket mi saját magunk éles környezetben hitelesítve tesztelünk, anyagi és minden egyéb érdek nélkül...

    csakhogy és ezt lassan olvasd, ezért tecsőhuszárzsaróóód PÉNZT kap... Érteeed? Ebből él, aki többet fizet neki na az mindjárt mehet is S kasztba... Mert hiteles validált tesztet nem látsz tőle csak csillivilli grafikonokat...

    Ennek egyszer már nekifutottam, akkor is le lettem hurrogva, gondolom most se talál megértésre a szándék. Van olyan ingyenes progi ami nem rommá terheli, de mindent is tesztel, minden részegységet aminek igen is van köze a GAMER élményhez, nem csak a GPU meg TGP meg TDP van ám a világon. Semmi mást nem kéne tenni, vesz valaki egy vasat futtat egy tesztet nézi mik a hasonló konfigok eredményei. Megosztja velünk, megy az összefoglalóba... Akkor is most is leírom: ez mondjuk adott esetben arra is jó lenne, hogy segítsünk egymásnak mert két azonos konfig között a nagy eltérés lehet garis hiba is, ami fel se tűnik ha nincs viszonyítási alapja a fórumtársnak.
    Látszana az a különbség is amit gurus firtat stb stb stb, sőőőőt nagy betűkkel oda lehetne írni az adott gép mellé VAN BENNE KAMERA! :DDD
    De nekem az is jó ha egy játékra rábökünk és azt futtatjuk, mit bánom én. Attól már viszont kaparom magam, hogy mer a tecsőhuszárzsaróóód megmondta...

    Miért kell mindenből a rosszat kihozni, miért nem lehet konstruktívan gondolkodni és kihozni a lehetőségből a jobbat? Itt van egy csomó okos értelmes fórumlakó. Számtalan konfiguráció és egy sehonnai tecsőhuszár mondja meg nekünk, hogy mi a tuti. Ja igen foglalkozni kell vele, de semmivel sem tart hosszabb ideig mint epés megjegyzéseket tenni építő szándékra. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák