Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz cyberkind #48560 üzenetére

    Figyelj ez egy full fém csuszka és mechanika(fogaskereket kivéve).
    Nem tetszik???
    De tudod milyen amikor a géped plusz hűtést kap mert szív alul-felül, mindenhonnan?
    Jelenleg top 1 a hűtése miatt.
    Egy gép se tudott az eddig feltöltött superposition-ban 48°C-ot, elég ha vissza nézed itt a sok feltöltött eredmények halmazában.
    Tőlem nem hallasz, hogy fúúúú így kell UV-zni, úgy kell hűtőpadot alá tenni.
    Nekem csak a hűtésem súlya annyi mint a te géped maga.

    Ezt az értékelést KillHates fórumtárs írta itt: (#39802) KillHates akinek azért elég sok gép megfordúlt már a kezei között.
    Érdemes még megemlíteni, az előre húzható billentyűzet mechanikáját! Fékezett fogaskerekek engedik előre a billentyűzetet, tehát a függőlegesen tartott gépből nem esik ki mint egy papírlap ami a kijelző és a billentyűzet között lenne; mert eleve mágnesesen rögzítve van a felső pontjára ám, ha mégis valaki megpróbálná kirázni akkor is elegánsak kicsúszik, mint anno az igényesebb kazettás deck-ek ajtajai. Azért, hogy abból se legyen gond,ha az ember az egyik oldalt húzná, a két "kiengedő fogaskerék" össze van kötve egy tengellyel, hogy szinkronban forogjanak:
    De, hogy ne csak az én gépemet favorizáljam, az MSI is nagyon jó gépeket csinál GE/GT sorozatban, valamint ne felejtsük el a CLEVO gépeket se.

    Az Asus már a kanyarba sincs (kivéve G703 Chimera).
    Olyan sok "selejtet" árulnak-tak lásd GL504/704 Scar II/ GL531/731 Strix Scar/Scar III-ak.
    Itt is tele van panaszkodóval, hogy mennyit visznek/vittek vissza már alaplap csere miatt mert még újrapasztázva (MX-4, NT-H1-H2)se tud 90°C alá menni pár nap után.
    Aztán jönnek a megmondók, hogy UV meg TGC stb...
    Szerintem azért ha az ember félre tudná tenni a hülyeségeit és úgymond felelőség teljesen vásárolna, költené el a pénzét (ami azért nem kevés egy ilyen gépért) akkor nem lenne ennyi nyafi.

    Full egyetértek (#48562) echterion illetve (#48536) matyee val.

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák