Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Pocok256 #30333 üzenetére

    Egy GPU-Z -t tudnál nyomni ide? Kíváncsi vagyok a számok arányaira.

    (#30328) Raymond: MXM fronton ha az emlékeim nem csalnak Msi, Clevo stb....az 1070 -ek többet esznek 115W -nál. Szóval azok a kártyák amit konkrétan egy bizonyos típusba gyártottak, nem kell mókolni. A beépített fajtánál mint itt a nagy többségnek van, nem tudom.
    Az én Eurocomos változatomnál is volt fotó 90W,100W,115W fogyasztási utalással, vásárláskor nem volt jelezve mi az igazság, akkor most melyik változat, de szerintem nézvén 115W max fogyasztást szereti átlag nem húzottan. Viszont nekem az a érzésem, hogy szintén Max-Q változat jutott bár ez nincs jelezve. Pocok256 gpu score majdnem annyi mint nálam alapon, szinte semmi különbség, 1000-en belül van. Ha pedig az összpontszámot nézzük akkor a cpu-ja miatt meg is haladja.

    Pocok256: Igen ahogy Muerte mondja, ha kíváncsi vagy mit tud a géped akkor ACO. :R Egyébként brutál ahogy kinéz, és maga a játék.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák