Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Phülöp #6809 üzenetére

    azzal nincs akkora gond. itt valami nct vezérléssel kapcsolatos dolog lesz

    szal ha nem írok bele semmi kúpot akkor a kész méreten 500 mm hosszon mondjuk lesz benne 2 század kúp ha csúccsal megtámasztottam ami azért nem olyan rossz szerintem. még lehetne picit szőrözni vele de mielőtt idejöttem 300 mm-en 2 mm-nél is nagyobb kúpolást csinált a gép ;] ;]
    szal a kész méret így olyan lesz hogy a 30 as átmérő eleje 30 a végefelé pedig szép egyenletesen felkúszik 30,02re.. ennek jelentősége az adott darabon épp nem volt semmi, csak nekem hízna a májam ha végig 30 lenne
    ha beleírom a kúpot akkor olyan lesz hogy az első mondjuk 10 mm-en ~30,1 aztán egyből leesik ra30 vagy 29,98ra és emlékeim szerint kiveszi a kúpot

    anno mikor kb október környékén csináltam ezeket a tengelyeket akkor is volt ilyen gondom csak lehet majd visszanézem a progikat mit csináltam. most bennehagytam a kúpot az bizti. csak 1 darabot csináltam most és egy vagy első dbnál mindig hagyok rajta annyit hogy tudjak játszani vele hogy minden rendben legyen

    amennyire emlékszem ha úgy csinálom hogy elindítom abba az irányba a kést tehát adok Z-ben neki mondjuk egy 5-10 mm utat hogy "megnyugodjon" ;] és úgy viszem bele a kúpot akkor nem csinál hülyeségeket
    szal más nem találkozott ilyesmivel eddig?

    holtjáték szerintem kb 3 század környéke ha pontosan mutatja az óra. ettől lehet ilyen :F

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák