Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz inf3rno #459 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítő szavakat és tanácsokat! :R

    -----------------------------------------------------------------------------------
    #461Szevam
    Igen, csak képletesen írtam, hogy meg kellene találnom a harmóniát az életemmel, de sokszor nagyon lehetetlen küldetésnek tűnik. Annyira irigylem a nyugodt embereket, akiket látszólag stabilnak látok és látom, hogy egyensúlyban vannak. Köszi a podcast-ot, ezeket be is dobom a kedvencek közé! :R

    ----------------------------------------------------------------------------------
    #462Dorien

    Igen beszéltem, de az ő agyukat eléggé átmosták már és csak a cég szellemisége járja át őket, nem annyira érdekli őket, hogy mit érzel belül. Többnyire az a céljuk, hogy minél kevesebb emberrel, minél több melót elvégeztessenek. Teljesen egyetértek azokkal, amit írtál! 20 éve ingázok, Várpalotáról Székesfehérvárra járok dolgozni. Igen, minden reggel úgy megyek be, hogy ma felmondok. Van bennem egy folyamatos vívódás, a gyáva énem azt mondja, ne add fel ezt a biztos állást, a bátrabbik énem pedig azt modja azonnal menni kell, mert az egészséged megy rá. Persze minden nap a gyávaság győzedelmeskedik! Beszéltem erről több emberrel, vegyesek a tanácsok, a sógornőm azt mondja a biztos állást gondoljam át, nem mindig éri meg a kockázat, fodrászom is ezt mondja, mások pedig az ellenkezőjét. Az a baj, nem bízok önmagamban, hogy máshol is helyt tudok állni, attól félek kudarcot fogok vallani. Sajnos aki 20 éve nem keresett melót, biztos van benne egy ilyen félelem, mint bennem. Próbálom magam felszívni és véghez vinni, amiket írtatok, tudom előre nem lesz könnyű menet. :R

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák