Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Nandinagy #4546 üzenetére

    Fentebb írtam miért komolyanvehetetlen a játék netes része. És mivel te magad állítottad, hogy minden verseny selejtezője ez alapján megy (itt kell x pontszámot elérni) ezért nagyon nehéz lenne komolyan venni az egészet. A focihoz hasonlítani meg nettó hülyeség. Ott van egy törvény. A fizika, ami meghatároz. Itt nincs ilyen. Ja és nincs a fociban külső befolyásoló tényező csak a bíró, akinek hibáit próbálják csökkenteni évről évre. Nem mondom, hogy hasonlítom magam profikhoz. Viszont azt tudom, hogy azzal a játékmenettel ami nálam van ők se tudnának védekezni. Mégegyszer mondom, ha egy játékos 6ms alatt 5 métert tesz meg,azt nem lehet fél méteren belül tartani. Kis matek alapján fél ms-en múlik a dolog. a kontroller nem reagál ennyi idő alatt, nem egy ember. A feltételek eleve nem egyenlők. Lényegtelen te mit mész, vagy én mit. A játék olyan szinten nem konzekvens, nincsenek benne szabályok, hogy itt tudást SZERINTEM kár miben mérni. Annyi hogy begyakorolsz néhány skill combot, amit ha ideálisak a körülmények benyomsz, mire a másik oldalon 400km-el odébb valaki próbál úgy védekezni, hogy a játékosa 6 métert ugrik....
    Érdekes vagy te is. Te is tudod, hogy a játék szar. De ha az unfair, technikailag ramaty játékban valaki tud, azt a kultuszt elhiszed
    Számomra ha valaki tud mindig nyerni egy olyan kosárlabdában, ahol a labda göcsörtös, a pálya hepehupás, és nincsenek szabályok, akkor az a hihetetlen kategória,mert a tudás mellet van egy sokkal nagyobb a véletlen szerepe. Viszont ez egy program. Amiben bármi lehet. Te ebben a kosárban próbálsz Bappekról beszélni. Fontos kiemelnem. Én nem a személyes egymás ellen leülök versenyek teljesítményét vitatom. mondjuk ahogy néztem, azokon a meccseken a profik teljesen máshogy játszanak, és a meccs képe is egész más. Szóval a játszottam egy profival című érvekkel csak akkor gyere, ha személyesen leültetek egymás ellen, és toltatok 5 meccset. Akkor tényleg kijelenthető, hogy ő sokkal jobb nálad. Bár ez még semmit nem bizonyít. vannak páran itt, akik többször mennek 16ot mint te,pedig nem vagyunk sokan (és jaj milyen szekrények). Amúgy szerinted ha ez egy teljesítmény alapú játék, akkor hogy lehet, hogy 23ms késéssel és szakadozó 88 ms-al is ugyanannyit lehet menni? mintha bappé ugyanannyi gólt lőne normális állapotában, mint becsukott szemmel két téglával a két lábán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák