Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    Lenne pár kérdésem olyanokhoz, akik az adott kártyákkal játszottak már és tudnak véleményt alkotni róluk:
    LB poszton: Mendy fix. Nagyon tetszik, anchor lappal használom. A kérdés az lenne, hogy shadow lappal jobb e vagy elég neki az anchor?

    CDM: Fernandinhot nézegettem, esetleg shadow lappal. Valakinek vélemény róla? Doucouré annyira nem jött be nekem. Jelenleg Gana van, de annyira nem ájultam el. Esetleg más alternatíva? 40k fölé nem szívesen mennék árban jelenleg.

    RB: ötletem nincs ki kéne ide....Walker drága, Valencia 2-es wf, Trippier lassú...stb. A két CB miatt meg nem igazán tudok más ligából beépíteni (Sanchez - Bailly). Valakinek tapasztalat jó BPL jobb szélsővel? (Pereira esetleg?)

    Illetve LW/RW poszt is érdekelne. Most váltottam 2 csatárosról szélsős felállásra és nem akarom végig próbálgatni most a szélsőket. Shaquiri UCL lapja megvan, illetve balra egy if Fraser. (nyitások...)
    Inkább beadni, cselezni, bepasszolni és elfutni szoktam a szélsőkkel, mintsem lövöldözni velük.

    Előre is köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés