Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz dtrms #4108 üzenetére

    BPL az soha nem volt a legolcsóbb megoldás, ott inkább az a jó, hogy nagy a választási lehetőség és sok a néger :)

    Épp egyik nap néztem, hogy olasz bajnokságban milyen OP játékosok vannak árukhoz képest, alig hittem a szememnek. Eleve már a kapus Donnarumma egy nagy vicc 88-88-78-as statok és kerül valami 2K-ba. Ilyen szintű kapust BPL-ben kb 50K körül találsz. Aztán ott a védősor , Astori, Benatia, Koulibaly, Bonucci és társaik, árukhoz képest hihetetlen jó statokkal, BPL-ben csak sokszoros áron lehet hasonlót találni és még az sem annyira jó mint ők. Ott vannak akkor a szélsők, pl. Felipe Anderson, 1K-ért már megvehető!!! Ilyen szintű szélső BPL-ben kb Mané, ő viszont 90K, azért van egy kis különbség árban. :) Aztán ott a csatársor, az is nagyon OP az olaszoknál és baromi olcsón!

    Hiába vagyok PL-es ha ajánlani kéne én csak a calciot tudom, mert árban verhetetlenek. Nekem csak annyi a bajom, hogy nem nézek olasz bajnokságot, így nem tudok azonosulni azzal a csapattal sem hiába jobbak. Ezért nem is értem miért terjedt el az, hogy BPL OP csapat meg ilyenek, meg rakj össze BPL csapatot az úgy is OP, amikor az olasz jóval durvább minden téren.

Új hozzászólás Aktív témák