Új hozzászólás Aktív témák

  • rockopapa

    csendes tag

    Na hi re:)
    elöször is thx a segítséget... vannak még gondjaim csak nem akartalak egyből leterhelni.

    Az van hogy megnézegettem a forumot amit adtál... az angolom elég pocsék de végülis van hangom:) egyedül az a bajom hogy felcseréli a a centert/sub csatornát a hátsó jobb/bal csatornával. egyszerüen megcseréltem a két kábelt és kész is :) tudom elég tróger megoldás de működik. Én ezt már komoly sikernek könyvelem el :C Igaz winfos (biztonság kedvéért azért még van az is ) alatt meg megfordul az egész de egyenlőre jó az egynekem.

    Hát az atit is nézegettem de nem sok jóra jutottam vele. Addig addig álligattam amig el sem akart indulni a linux :)) nem is tudom mit írt ki pontosan, de a lényeg hogy vissza tudtam csinálni :) Igaz volt egy kis para meg idegeskedés megy "kivágom ezt a sz*rt", de így szép az élet Fenn van a driver jött is hozzá frissítés amit valami miatt nem tudok frissíteni... kiirja hogy:

    file /lib/modules/2.6.23.1-10.fc7/extra/fglrx/fglrx.ko from install of kmod-fglrx-8.42.3-4.2.6.23.1_10.fc7 conflicts with file from package kmod-fglrx-8.42.3-3.2.6.23.1_10.fc7

    igazság az ezzel már nem tudtam mit kezdeni, megállt az a bazinagy tudományom :U
    az is elég zavaró hogy most minden indításnál jelez hogy van frissítés.. de nem tudom frissíteni :)

    köz hogy nem hagysz elkajlódni.
    byz rockopapa

Új hozzászólás Aktív témák