Új hozzászólás Aktív témák

  • Nissifer

    tag

    válasz gyimger #400 üzenetére

    Nekem a javítás az elsődleges képzettségem a Fallout New Vegasban. Rommá van moddolva a játékom mindenféle nehezítésekkel, izgalmas kiegészítésekkel. Imádok mindent összegyűjteni/szétszedni benne, és egyedi cuccokat, egyedi lőszereket gyártani. Nincs is annál szebb, mint mikor a hüvelyt, gyutacst és a lőport is én állítom elő, de még a levegőből a nitrogén kivonásához szükséges fuel-t is a talált itókák alkohol tartalmának kinyeréséből kapom. Amiből lesz egy kis nitric acid, a szakadt könyvekből pedig cellulóz és máris megvan a lőpor. ;) I fucking love this game! :D

    Nagyon várom már a Fallout 4-et. A gyűjtögetés, barkácsolás eleve hangsúlyosabb lesz benne, és az új perk rendszer is teljesen levett a lábamról. Annyira áttekinthető és átgondolt az egész fejlődési koncepció, illetve annyira teljesen egyedülálló a napjaink játékai között a művészi szinten és elképesztő alapossággal kidolgozott, hangulatos környezet, hogy konkrétan leszarom, milyen vas kell hozzá. Ha meg kell vennem hozzá a deep blue-t, akkor megveszem. :D

    A megjelenésig, pedig, hogy ne kapjak a várakozástól idegösszeroppanást, a Fallout New Vegas-ban sétálgatok, ha rohamom van. Nem a küldetésekkel foglalkozom, hanem, mint egy turista, bejárom a nevezetes helyeket, nézegetem a falakon lévő dekorációt, miközben testközelből pofán lövök a kedvenc 40mm-es gránátpuskámmal (saját készítésű flechette lőszerrel) egy-két szemtelen deathclaw-t.. :D

Új hozzászólás Aktív témák