Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz -NoVa- #9860 üzenetére

    Lányom felborította az egyik DALI-t, ütött is egy gödröt a parkettába. Ügyes a kiscsaj, nem szűkölködik tehetségben :C

    A fiam meg odamászott az erősítőhöz és feltekerte kábé 3/4 hangerőre, amikor a konyhában ülve beszélgettünk asszonnyal. Érzékeltük a dolgot, mivel az addig kellemesen halk zene drasztikusan hangosabb lett. A fiam akkor megtanulta tisztelni a hangerőszabályozót. Utána építettem az állványra egy plexi ajtót és 2 db gyerekzárat is tettem rá, amit még nem tanultak meg kinyitni.

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #9860 üzenetére

    "nem hozza ki a lúdbőrözést minden egyes Gryllus Vilmos szám akárhányadik alkalommal."

    besírva röhögős szmájli :DDD
    Amúgy tényleg, nálam ugye a saját gyárátsú hangfal van, az én igényeimet kielégíti teljes mértékben.
    Az e30-ból kimentett mélyláda a nappaliban van, azóta a gyerek ücsörög rajta és amióta rájött, hogy láblógatás az poén, azóta a membrán közepén a domborulatból vulkán lett. Sztem még bőven menthető amúgy.
    A hangfalakban nem tett kárt, csak volt a hangszórón körbe egy kemény szivacs gyárilag, azt szedte le, de az visszaragasztható. No meg a mélyládán ahova a vaskos kábelek mennek ott van ilyen tekerhető csati. Na azt párszor letekerte, amíg meg nem téptem izomból. Mármint a tekerőt, nem a gyereket :)
    És igen, 99%-ban youtube-on angol dalok mennek meg gryllusvilmos, a maradék 0,8%-ban éjjel nézünk vmit ami minimál hangerőn megy és 0,2%-ban egyedül esetleg berakok valami zenét youtube-ról...

Új hozzászólás Aktív témák