Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #92721 üzenetére

    Gyáá az kemény. Itt szerencsére asszony ugye nem dolgozik és gyerekezik. Most pár napja a nagyobbik (3.5éves) kapott egy motivációs táblát, azóta nem jön át éjjel, csak ha pisilnie kell. Mondjuk megcsinálom végre az éjszakai fényt a fürdőben, akkor rábeszélem, hogy tud egyedül is pisilni, nincs mitől félnie... nade eddig éjfél és hajnali 5között random 1x jön, mert valós igénye van díszkiséretre, viszont átjön random 4-8 alkalommal, hogy menjek át vele aludni. Ilyenkor visszakisérem a szobájába és mondom neki, hogy nem, nem alszom vele, jóccakát és otthagyom. Jellemzően én eközben nem mindig ébredek fel.
    Van, hogy mondjuk pont lefekszem már hulla fáradtan, húzom magamra a takarók és hallom, hogy jön be a hálóba... na ilyenkor még egész jó, rosszabb az amikor elalszom, jön, hogy pisilnie kell, megnézem az órát és 15percet aludtam... na mondjuk olyankor vannak a vicces storyk másnap,hogy ami nekem 3 pislogás az valójában 3perc történése :)
    Aztán 5-6körül átjön szinte mindig, olyankor már átmegyek hozzá és jóeséllyel fél7-7ig hagy aludni, de az is olyan, hogy rámfekszik, rúgdos vagy már nyaggat, hogy keljek fel, szóval nem túl pihentető azért, de ha eleve nem megyek át, akkor 10percenként kísérethetem a szobájába.
    Aztán elmegyünk a nappaliba, csinálok nekik kakaót ha kér, én próbálok elaludni a kanapén/fotelban, de asszony is lejön, általában 8kor már reggeli aztán megyek fel meetingelni, kb egész délelőtt, addig ők lent vannak. Ebédelni együtt szoktunk, aztán gyerekek alszanak. Kicsit (1éves) is berakom az ágyába a cumisüveggel, aztán elalszik, nagyobbiknak néha kell egy mese, de ő is elalszik egyedül, aztán mostanában képesek délután 4ig aludni, addig asszony tv-t néz, én meg drónozok, vagy kertészkedek vagy alszok vagy dolgozok vagy akármi, majd 3-4 körül felkelnek, aztán este fél8-8ig csupa játék és szórakozás van, esetleg játszótér ha jó idő van, majd 8kor legkésőbb fürdés, 9re már alszanak, olyankor még dolgozom 1-2órát ha olyan dolog van.

  • Sipi-

    tag

    válasz -NoVa- #92721 üzenetére

    Tudom milyen ez, kitartás. Csak, hogy pozitív példa is legyen: nálunk 4-es és 6-osak a srácok. A nagyobbik gyakorlatilag önállóan intézi az online órákon való részvételt. A leadandó házikat át kell nézni, meg segíteni befényképezni, de Ő küldi vissza.
    A 4-es fiamnak csak 3 online órája van, azokat élvezi :D Vele azért még valamivel többet kell foglalkozni, de Ő is ügyes és szorgalmas.

    https://www.ferfiakonyhaban.hu

Új hozzászólás Aktív témák