Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chris-77

    újonc

    válasz FőDudu #8916 üzenetére

    Ez mikor volt? Mert azért a nagy invázió idején valóban elég szörnyű állapotok uralkodtak..
    Pl én akkoriban jártam a nyugati környékén és nem volt felemelő a dolog..

    HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

  • Gabibácsi

    tag

    válasz FőDudu #8916 üzenetére

    Te sem jártál a kerítés előtt a nyugatiban meg a keletiben akkor

    Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #8916 üzenetére

    Ez a migránsos rettegés elég érdekes dolog, mert sokan inkább túlparázzák. Ismerős nőszemély is csak ezért szavazott a Viktorunkra, mert legalább megvéd. Amúgy tök érdekes, sokan telibe szidják a rendszer minden elemét, lopnak, kórház, jelentés, Putyinpaks, tököm, de ezzel kilóra meg lehet venni mindenkit.

    Aztán a többi is nézőpont vagy elképzelés kérdése, ki mit szeretne belelátni. Nekem már 20 éve bajom volt az egésszel, nulla IQjú, igénytelen paraszt banda. Kivéve mondjuka a Koszovó környékiek, azok angolul is beszéltek, viselkedtek, kérdeztek, satöbbi. De a sok szőröstalpú afrikai, líbiai meg az atyaúrsitennel mit lehene kezdeni? Azon kívül, hogy környéken hordákban zaklattá az embereket és jártak a városba lopni meg teleszarték a szökőkutat. Igen, tudom, 1-2szer a leszerelő katonák meg a szombati bulizósok is már megfürödtek benne....

    Ismerősnek is mondtam, hogy akkor sokat jártam Kelenfölddre, kint táboroztak a parkban, ott rohangáltak letolt gagytával és hegyekben állt a szemét. Persze Ő pont akkor azt látta, hogy mennyire rendben és tisztaságban élnek és elsétálnak a szeméttel a kukáig :-D

    Másik ismerős eddig háromszor volt Brüsszelben és háromszor rabolták ki afrikai arcok. Ennek ellenére is teljes mellszélességgel kiáll mellettük.

    Ez ilyen lesz mindig. Csak nézzük meg miképpen működnek odahaza, Indiában,. Egyiptomban. Saját gyerekét is megnyomorítja, aztán küldi koldulni, a tehén komolyabb haszonállat, mint az asszony, amúgy ami megtetszik azt elveszi és így tovább.

    Aztán jön a média, ami úgyis arrafelé tekeri, amerre akarja, de még jól vágott videófelvételekkel vagy fotókkal is. A célzottan kattintásra és uszításra menő oldalakat most ne vegyük ide, amik csak a balhét gerjesztik és 10 évvel ezelőtti afrikai polgárháborús videókat linkelnek, mondván ez van most Párizsban/olaszban mindenkit is megvernek.

    Szóval láttunk itt mi már és ebben tényleg van némi szerepe a vezérnek, hogy nem vagyiunk átmenő forgalom, mert dél felől azért pár kertet letaroltak.

    De megnézhetjük azt is, hogy ha jönne mondjuk most pár ezer indiai, afgán, líbiai, akkor mihez kezdenél Velük? Hova teszed, mit csinálsz, mi lenne az egész eljárás menete, aztán merre tovább?

Új hozzászólás Aktív témák