Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Bujdy81 #57313 üzenetére

    Eszemben sincs ;)

    Akkora csalad az szamomra remalom. Mar mondtam.
    Azon meg nem elmelkedek mi lenne ha beteljesulne egy olyan remalom ;)

    Ismerek olyan embert, aki mindig azon elmelkedik mi lesz ha... es nem alszik nyugodtan, stb.
    Folyamatos gyomorgorcs az elete.

    En nem olyan vagyok. Ha eljon a helyzet akkor reagalok. Nem tervezem elore a rosszat, nem vagyok hajlando olyanon aggodni ami nem biztos.

    Sokan bevonzasrol zagyvalnak, szerintem nem errol van szo.

    Miert aggodnek peldaul olyanon, hogy elveszithetem a munkamat es jajjmilesz. Majd ha megtortenik, akkor lepek. Addig miert kellene ilyesmin elore aggodni?

    Tudom mennyi a felmondasi idom, tudom mennyi vegkielegites jar, tudom mennyi munkakeresesi jarulek jar, stb. Szoval kepben vagyok, csak nem vagyok hajlando ilyen miatt parazni.

    Persze lehet azt mondani, hogy nem tervezek elore.
    Miert pont a rosszal kalkulalnek a jovot illetoen?

    Bebiztositom magamat es a csaladot a jovot illetoen, ennel tobbet nem tehetek. Ne kelljen azon aggodni, hogy mo lesz holnap.

    Nem en vagyok a pozitiv gondolkodas mintapeldaja, de a felesleges dolgokon nem torpolok.

    Nem vagyunk egyformak.
    Bevasarlast en is intezek a szomszednak, tegnap meg a laptopjat is megjavitottam az egyiknek, elotte egy nagy 3 reszes letrat vittem at a harmadiknak a tulso szomszed padlasarol (3×12 fokos kitolhatos aluminium letra).

    De tul kozel egyikhez sem megyek, gyerek se jar at senkihez. Es hozzajuk sem jon senki. Csak igy lehet kimaradni a fertozesbol.

    Ezek olyan dolgok.amiket meg lehet tenni.
    Setalni harmasban jarunk ( meg a 2 kutya), ez igazabol nem tema, mert hazunktol 10 meterre mar mezogazdasagi terulet vagy erdo van. Es oda akkor is kimehetnenk ha mar minden tiltva lenne. (szomszed mar szolt, hogy nyugodtan fogjuk ta az egyik foldjere, hogy a mienk)

    Pitypangot is egy seta soran szedtuk, nem kellett kulon elmenni erte.

    A lenyeg az, hogy minimalizalni kell az idegenekkel torteno kapcsolatot, azt meg sikerult heti 1 alkalomra leszukiteni. Lehet tobb is menne, mostanra mar sikerult ugy feltolteni a keszleteinket, hogy tobb hetig is el tudjunk lenni tovabbi vasarlas nelkul.

    Szerintem az a lenyeg, hogy most senki ne turistaskodjon. Maradjon az otthona kozeleben.
    Es maszk, kesztyu. Meg az esszeru higienia.
    Mar az aperitiv torzs is javasolja a ruhalecipolezsakbavelezuhanyzas procedurat hazaerkezes utan. 2 hete meg nevettetek tajta mikor leirtam..

    Ugy tunik itt 1-2 hettel elore jarunl az intezkedeseket illetoen. Meglatjuk mit lepnek az otthoni szabalyszegesek utan. Szerintem mar ma szigoritas jon, de legkesobb hetvegere, hogy a husveti hetvegen elejet vegyek a csaladlatogatasoknak.

    Itt a hirek szerint mar nehany napja nincs uj fertozott ( a Primorska regioban), ugy tunik hatnak az intezkedesek.
    Remelem, hogy igy marad!

    Ettol fuggetlenul meg par het hasonlo 'maradjotthon' valoszinuleg szukseges lesz, mert nem csak a mi regionk letezik es megint csak a turizmus hozhatja el a korsagot.

    Egy pozitivuma van a jarvanynak: europa felett 1 felho sincs. Legalabbis remelem ez azert van.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák