Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    A pénteki szabadnap alkalmából reggel csináltam egy edzést szobakerékpárral. 3 h-t szerettem volna menni, 2h 30 m után a testem feladta a küzdelmet. Az első 10 percet élveztem, a TV sokat segített, de ez embertelen. Majdhogynem állni is kényelmetlen abban a fülledt teremben, így a 150-es pulzus nem sok jóval kecsegtetett.
    Ajánlom mindenki figyelmébe a See The World című bringás sorozatot. [link] Eszméletlen a csávó, hogy milyen körülmények között él/utazik.

    Délután "nagy" shoppingot csináltunk. Én vettem egy nyeregcsövet Graz mellett (össze-vissza számozzák a házakat, segítség nélkül nehéz lett volna megtalálni a helyet), Daria az orosz lánykísérőm pedig néhány ruhát vett magának Grazban. Régóta kíváncsi voltam már arra, hogy milyen Grazban kabát nélkül lenni.
    Hihetetlen egy város, nem tudom mi vesz rá embereket arra, hogy ilyen helyen éljenek. Vannak hangulatos helyek, amiket érdemes felkeresni, de élni lehetetlen lenne ott.

    A Hauptplatz egyik épülete:

    Egy ékszerkiállításnál találtuk ezt a szobrot. Jól mutatna a "hallban":

    Egy ÉneKES madárat is kiszúrtam itt:

    Graz vs viharfelhő. Jégesőt hozott magával a vihar:

    A zsákmány, egy egyenes nyeregcső:

    Este leadtam a drótot a többieknek, hogy korán kell indulni túrázni. Sajnos nem sikerült időben hazaérni, így az ünnepeket kóla nélkül kell eltöltenem.
    Szóval 7 órás starttal elindultunk a Bärenschutzklammra. Egy részletesebb beszámoló róla:[link]

    Beszéljenek a képek:

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák