Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    Túlestem a harmadik véradásom, masszázs-székben kellett átszenvednem 50 perc kínzást. A Zillertaler boltban féláras akció volt. Jó áron hozzá tudtam jutni egy Klappehoz, sajnos a többi cucc még féláron sincs köszönőviszonyban a pénztárcámmal, pedig délelőtt sikerült megtömni.

    Mai nap az egészségügy jegyében telt el. Reggel szobatársam nagyapja Herzinfarktot kapott, egyik kínai csávót megcsípte valami és már több, mint 200 €-ba kerültek neki a kórházi látogatások. (nincs biztosítása) Angolon meg szintén health insuranceról volt szó.

    Délutáni program tojásfestés volt:

    Meglepetés az irodai dolgozóknak:

    Aki kitalálja melyik három az enyém, az azt kap, amit csak szeretne: (kattintva ultramegafelbontásban)

    Esti programként Niko tartott előadást világ körüli útjáról (kerékpárral). Akit érdekel, itt tudhat (láthat) meg róla többet: [link]
    Hát engem nagyon meglepett a kezdés. A tél kellős közepén indult el Ausztriából a csávó, és gyakorlatilag Törökországig elkísérte a szar időjárás. Le a kalappal, én nulla fokban két óránál többet nem szívesen tekerek. Ő leteker egy napot hóban, esőben, felveri a sátrát és holnap megismétli. :Y 500 nap, kíváncsi vagyok nekem lesz-e majd alkalmam egy hasonlóra.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák