Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz hcl #107 üzenetére

    Na igen, magam is tapasztalom, hogy néha prohardveren sem lehet normális vitát folytatni és akkor ez még egy moderált hely. Máshol egészen botrányos dolgok mennek.

    Mondjuk az biztos, hogy kisebb településen azért sok infó jobban elérhető, de amikor rágondolok Széchenyi Zsigmond alaszkai vadász kalandjaira, amikor leírja, hogy a vadonban egyedül élt egy nő, de az összes magazin megvolt neki és kb mindennel képben volt, akkor azért elmerengek, hogy vajon én is annyira naprakész vagyok-e, mint hiszem.

    Szerintem a szociális kapcsolatok azért eléggé megsínylették az elmúlt 15-20 évet. Nagyon sok az addikciós tartalom fogyasztás is.

    A fejlődésnek szerintem az is a része, hogy folyamatosan visszacsatolunk és ha valami rossz irányba megy, akkor korrigálunk. A motorizációra vagy globalizációra adott kritikára sokszor jön a válasz, hogy ugrálhatnánk a fákon is, de a globális klíma katasztrófa ismeretében azt is mondhatnánk, hogy ez a fejlődés csak látszólagos volt, mert pazaroltunk és tönkre vágtunk mindent, az ilyet pedig nem lehet fejlődésnek hívni, legfeljebb zsákutcának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák