Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz koppasz1986 #860 üzenetére

    Detto. Szerintem valami nagyon ótvaros módon elkezdett csalni a játék mostanában MyClubban. Nekem olyan mintha nem lenne kapusom, ami kapura megy gól, viszont az ellenfelem kapusa a lehetetlent is kivédi. Számolgattam a héten 34 kapuralövésből 28 kapott gól, mindemellett nálam 45 kapuralövésből 6 rúgott gól. Egyszerűen nem tudok nyerni,mintha elvágtak volna a játékban. Legjobb eset egy szenvedős 0-0 vagy 1-1. Nem értem, hogy ez miért jó a Konaminak, hacsak azért nem, hogy megutáltassa a játékot azokkal, akik látják mi folyik.
    Ami érdekes, hogy a CO-OP-ban meg mintha nekünk csalna, szinte nincs ellenfél 5-ből egy meccs amit bukunk de azt nagyon, a többit meg nyerjük és azt is nagyon. Alig van meccs ahol ne lenne vagy 6 gól. Pedig gyengébb kerettel játszunk meg haveromnak nincsenek olyan jó játékosai. A taktika meg ugyanaz mert én állítom, mégis ég és föld a single meg a CO-OP.
    Az egész játék a CO-OP-ot leszámítva egy okádás lett, ilyen körülmények mellett én biztos, hogy nem fogok mégcsak csapatot se indítani a 21-ben, az biztos, hogy a Fifát veszem meg mert tized ennyit ha csal.

Új hozzászólás Aktív témák