Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Sziasztok!
    Szeretnék venni egy fülhallgatót, de bajban vagyok.
    (Eddig kétszer rendeltem kis összegben ebayen, mintkétszer top-ratedtől és azt kaptam amit vártam)
    Itt van a link a füles szűrési listájához.
    Árulnak 6000 körül, de semelyik sem top rated, van i azért rendesen negatív/neutraljuk (2-3-4%), azokat elintézik egy automata üzenettel. pl: 1, 2, 3
    Van még top rated a listán, de azok a 22 Eurós határon kívül esnek (8000 Ft+)

    Akkor a kérdéseim:
    -Biztonságos az elsőként említetthez hasonlóktól vásárolni?(gondolok itt: 30napon túli postázás,átverés,trükközés,nuku visszatérítés,bontott termék,hamis termék...)
    -Ha Ebayen vásárolok a 22 Eurós határ felett, akkor már megy is rá a 27% ÁFA? Mert akkor már jobban megérné nekem itthonról vásárolni.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Sziasztok!
    Még a hó elején rendeltem egy fülest (~6000Ft), és ha ezt a hétvégét nem számolom bele, akkor ár 28 napja nem jött meg a csomag Hongkongból.
    Ahogy néztem az eladó negatívjait, sok közülük a lassúságra panaszkodik, illetve arról, hogy kb. automatikus válaszokat küld az embereknek, meg próbál trükközni, ha panaszról van szó (nem akar refundolni, pozitívért zsarolta őket, ha térítést akartak).
    -Akkor érdemes csak ráírni, ha letellik a megjelölt 35 nap?
    -Érdemes-e egyáltalán ilyen trógerokkal levelezgetni?
    -Mit csinálja, ha pl. pozitívért fenyeget?

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz quailstorm #44212 üzenetére

    Köszi, ráírok és ha 1-2 napon nem méltat rendes válaszra, akkor case (persze csak ha nem érkezik meg).
    Annyira nem rossz a helyzet, mert 98,5%-os, de hát az a kevés neutral/negatív is elrettentő.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Na, pont a 35. napon jött meg a fülesem, a zacskója árulkodó, hogy mennyire praktikáznak ezek a kínaiak:
    -27$ helyett 10$
    -Gift pipa - ajándékként feladve
    -leírás:fülhallgató helyett "Plastic sample"
    És akkor ha példát akarnak statuálni a vámosok, akkor ezért mind engem büntetnének meg?
    Arról nem beszélve, hogy egy szaros popszegecsre feltekert madzagocska a kinyitásgátló-rendszere a csomagolásnak, még le sem volt ragasztva..

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Nem tudtok olyan cuccot, amivel vezeték nélküliként tudnék használni billt, egeret? A legegyszerűbb megoldás egy wireless usb-hub lenne, de az meg annyiba kerül, hogy egy bill+egér kijönne az árából (3-4 e Ft)
    .

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Van még 171Ft a Paypalen. Tudom, hogy ezt el lehet költeni kártyás fizetés mellett, de kíváncsi vagyok tudtok-e ajánlani valamit max. 171Ft-ért? Minden, amit találtam 200 felett kezdődik:)

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Helló!
    Az eladóm mail-szolgáltatója úgy tűnik, hogy visszadobta az auto-generált PayPal "a vásárló fizetett" típusú levelét. Az eladó valószínáleg megbízható. Megpróbáljam újra elküldeni neki ezt az értesítést, vagy felesleges? Gondolom az Ebay és a PayPass ugyanúgy írja neki a tranzakciót.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Üdv!
    Van egy kisértékű megrendelésem, ami valószínűleg fennakadt a postán, és legkésőbb 15-én meg kellett volna érkeznie. Írtam requestet, és az eladó írt, hogy újraküldi. Refunddal nem akarok szórakozni, minél előbb kellene a termék.
    Javasolta, hogy újraküldi. Elfogadjam? Ha igen, akkor mikor zárjam le a requestet, és honnan tudom meg, hogy tényleg feladta postán?

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    Köszönöm a válaszokat. Akkor várok. Gondolom csak fennakadt valahol, de már 60 napja várom. Remélhetőleg rendes lesz, és újraküldi.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák