Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Benmartin #1109 üzenetére

    "mert nem volt '\n' a sor végén." De itt pont különálló, sortöréssel elválasztott sorokról van szó... bár lehet, hogy félreértelek... :F
    Milyen fordítóval próbáltad? Nálam most Visual Studio 2003 van fent (azért használom ezt egyelőre, mert egyetemen is ezt használják szoftver laboron, nem akarom, hogy a fordító különbözősége miatt ott jelentkezzen egy hiba, amire nem számítok)
    Most még mindig csak azt nem tudom, hogyan is kéne akkor megoldani a feladatot, na majd próbálkozom... :D
    Azért kérdeztem egyébként, hogy mivel olvastassam be az adatokat, mert lehetne fscanf(), fgets(), fgetc(), fread(), és még ki tudja, hány függvénnyel is elvégeztetni ezt a feladatot (fgetc nyilván nem jó, meg fscanf sem, asszem annak is van valami szóköz-problémája).
    Valami olyasmire gondoltam egyébként, hogy a progi a beolvasáskor az első /n-ig elmegy, eltárol egy sort valamilyen tömbbe vagy akármibe, és ezt úgy adja ki, hogy az 5. karaktertől lesz kiírva. Végül is ha tömbként kezelem, akkor elvileg a 0. elemtől kezdi, akkor elég lenne csak hozzáadni +4-et, hogy kezdje onnan, nem?

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák