Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz gyerecske #169 üzenetére

    Néztem én is, de semmi értelme szerintem. Egyrészről a 3D részemről felejtős. 1 éves a TV-m, nem is akrom lecserélni, msárészről amire cserélném egy 50"-os LED 3D, eléggé a megfizethetetlen. Meg amíg szemüveg kell a 3D-hez, addig nem mozgat. Ha nagyon akarnék 3D-zni, akkor valószínűleg a múltkor itt tesztelt plazmát venném (kb. 240K volt), az simán a megfizethető kategória egy 3D-s TV-ért, de nem látom értelmét. Valahogy a 3D-nek szerintem otthon nincs feelingje. Én még elvagyok a 2D-vel. Jobban érdekel egy jobb képminőségű (olcsóbb) LED, mint a mi most van. Szerintem az utolsók között leszek, aki átáll 3D-re. Ha meg a 3D-t leszámítjuk, az extra dolgok nem érnek annyit, a 3600-ost néztem, de szerintem az sem ér annyit, hogy 2x annyiba kerüljün, mint az 5300-as. Ráadásul eddig mindig árba*tam a "vegyük a drágább fullos cuccot" dologra. Megvettem, sosem használtam ki, mire meg már használtam volna az extra dolgokat, pont 10-ed annyiért kaptam jobbat. Most veszek valami alap lejátszót, és inkább lecserélem 1-2 év múlva, minthogy most vegyek valami méregdrága cuccot, aminél 1 év múlva 2x olyan jót kapok fele annyiért. Persze ez mindennel így van, de ha nem használod ki azt, amennyivel jobb, akkor pénzkidobás volt. Én meg most nem használnám ki, mert lényegében azt, hogy berakom a lemezt, és megnézem, ezt mindegyik tudja.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák