Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz hackeeeee #79821 üzenetére

    Belinkeltem @Hablatyinak egy tesztet (mert lehet elado az a processzor, es gondolom erdekelne), Te beleszoltal (igaz nem kerdeztelek) hogy "csak" 200 pontal kap tobbet es kozel haromszor kerul annyiba...igaz egy szaros Cine tesztben. Ertem, savanyu a szollo, nem baj....ez van.
    Aztan irtam egy hasonlatott de nem volt ertheto, az En hibam mert helytelenul fogalmaztam...
    Erre beizgult @Mackosajt is....mondom az en hibam, nem fogalmaztam erthetoen...

    Mikor elmondom hogy mi van Te azzal vadolsz hogy vedem es kimagyarazom...vagy kihuzom magamat?! Mi a lofaCCt vedek? Vagy mi a lofaCC alol huzzom ki magamat? Ezt most en nem ertem...de nyugi, komolyan nem is erdekel...

    Ha menni szeretnel, akkor Isten veled! Vigyazz magadra, stb, stb...

    (#79823) mackosajt: AMD csucs processzort hasonlitottam Intel csucs mainstream processzorhoz. (Ha igazi csucs kellene akkor ott az 5960X). Mondom, @Hablatyi kolleganak szolt a link, es nem hasonlitotam semmit semmihez....@Hackeeeee kezdte a hasonlatot.

    @ZoldUfo: lehet legkozelebb a savanyu szollot Intel eredmenyeket privatba kell kuldenem nehogy megsertsek valakit...

    Vagy megsem....ez a topic nem AMD topic....tehat jogos minden.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák