Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nakos

    senior tag

    válasz Źşë' #34285 üzenetére

    Medal of Honor tele van csaloval, es sajnos tenyleg rengeteg van. Sose hittem hogy ennyi idiota ember van. Akkor minek jatszik egyaltalan? Csalassal pont a lenyeg veszik el.

    Egyebkent meg lehet szokni, es fel lehet noni hozza hogy nem csak neha erdekes dolgok vannak, ilyen pl a Te tarazol ra mar egy ideje mire o megfordul es 1 lovessel lelo, na meg a fedezekkezelese a jateknak katasztrofalis. Hiaba mesz be vastag fal moge, 60%-ban ott is megdoglesz - VICC. Ennek ellenere voltak jo meccseink, 17/11-es K/D--kal, de egyes szervereket erdemes volt stabilan kerulni - es talan ez volt a legnagyobb baj a MoH-val, mert aranyaiban (BC2 viszonylatban) nagyon keves szerver van... szoval ha akartal jatszani pl a Kunar Base-en ejjel 2-kor, lehet hogy nem igen volt elerheto szerver megfelelo letszammal.

  • Tibor92

    tag

    válasz Źşë' #34285 üzenetére

    nem nem.
    sztem nem szar a MOH2010-csak igen van pár csiter nub.
    de !
    ha téged 1000 méterről kiszednek az azért van, mert rossz helyen voltál.
    nézd meg te is kitudol szedni akárkit onnan, ahonnan nem is gondoltad volna.
    nekem is volt már olyan, sunyi leshelyről kilőttem a gyereket, hogy csak na.
    jó az a moh ne szidjuk annyira.
    van olyan h egyszer fent egyszer lent.
    nekem is.
    csaktudni kell helyezkedni. tudd meg honnan kempelnek legtöbben, legjobban, és rjössz merre nem szabad menni a pálya részein.
    vannak persze jó helyek is ahonnan lehet aprítani, jó eséllyel egy rocket strike-al 4-5-embert is padlóra küldesz.
    pedig nekem ilyen eredmények szoktak lenni hogy 34/13 MEG ILYENEK.

    nekem is van rossz napom hogy nem megy, meg kiszednek.
    vannak azért a csalókon kívül profi játékosok is.ne feledd

    [ Szerkesztve ]

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

Új hozzászólás Aktív témák