Új hozzászólás Aktív témák

  • LightManTM

    csendes tag

    válasz choco01 #7787 üzenetére

    Ez a kérdés engem is foglalkoztat.

    Van egy Lumia 925-ös telefonom, rajta a már nyugdíjazott WP 8.1. Ezen a Here van fent, offline, de ha kap netet, akkor letölti a forgalmi adatokat is. Néha használtam, tette a dolgát, elvitt oda, ahova szerettem volna.
    Volt térképfrissítés is nemrég, pedig magát a platformot már lassan semmi nem támogatja.

    A tervez az, hogy másodlagos készülékként a Lumiát megtartom amíg működik, mert így legalább nem a minden nap használt telefont kell navigációra is használnom.

    Emellett mindennapi használatban egy Huawei P10-em van. Céges autóval ezt használom, és akkor Waze-t használok navigációnak, ha hosszabb útra megyek.

    Eddigi tapasztalatom az, hogy a Waze a forgalmi adatokkal nagyon jó, de ugye folyamatos netkapcsolat kell neki (ez nálam szerencsére megoldott). Here-vel pedig lehetőség van offline térképet is használni, ami mondjuk külföldön lehet hasznos.

    Próbáltam a Sygic ingyenes verziót is, de még a 7 napos prémium tesztidőszak lejárta után nem indítottam el, emiatt nem tudom, hogy így mennyivel ad kevesebbet, mint a fizetős verziója.

    1x a mapFactor ingyenes verziót is kipróbáltam, de az nekem nem állt kézre, azóta el sem indítottam.

    Szívesen fogadnék egyébként tapasztalatokat másoktól én is a témában.

Új hozzászólás Aktív témák