Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.Szilárd

    csendes tag

    válasz Goose-T #2896 üzenetére

    Üdv!

    Így hirtelen számításaim szerint, ha nincs különösebb extra kívánságod akkor olyan 300-350 körül ki tudom hozni. Mondjuk ebbe nincs benne a sorkokba építhető vasalat. Mivel annak az ára 15ezertől a csillagos égig megy. Elkészítési idő nálam kb. 2-3 hét, a megrendeléstől számítva.

    Csáó!

    Csak faipari témában tudok segíteni. Sorry! :-) Nem vagyok programozó. Inkább majd én kérek SOS-t számítógépes ügyekben. :-P

  • mdk01

    addikt

    válasz Goose-T #2896 üzenetére

    Én is nagyjából azt tudom mondani mint az előttem szóló.
    Egy ilyen konyhabútor 300k-tól 1-2millióig mehet el árba.
    A tömörfát én azért nem erőltetném a dobozok elkészítéséhez mert idővel megunod a konyhát és kell egy kis változás(gépek is időmúlttá válnak stb.) Mondjuk ez legyen 10év. Ennyi idő alatt megy tönkre kb a forgácslap alapú bútorlap. Eljön a csere ideje és az ember szívesebben válik meg egy már tönkrement bútorlapból készült konyhától mint egy olyantól amiért 10 évvel korábban egy vagyont fizetett ki, de még viszonylag jó állapotban van. Inkább tízévente 500k mint 20évente 1-1,5milla.
    A frontokért lehet kicsit többet adni és érdemes tömörfa vagy fúrnéros megoldásban gondolkodni mert akkor elég sok lehetőség nyílik meg az ember előtt mind színben mind stílusban. Ez megér egy kis plusz pénzt.
    Van néhány olyan vasalat amin megint csak nem érdemes spórolni mert a konyhai vasalatokat tesszük leginkább ki az igénybevételnek egy otthonba.(persze ha nem minden nap pizzát rendel az ember vagy étterembe jár):)

    Röviden ennyi...:)

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák