Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz szaszlaci #12600 üzenetére

    Akarom mondani SBX1320 és SBK1320.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • Soká

    senior tag

    válasz szaszlaci #12600 üzenetére

    "DTF12 az egyik legszörnyűbb magas, mindenképpen cserélni szükséges"

    Biztosan igazad van, annyi magyarázatra szorul a dolog, hogy én néhány technológiai műveletet akartam kipróbálni, egyébként ez a doboz a konyhába készült, a szekrény tetején áll, ezen hallgatom a rádiót, arra kiválóan megfelel.

    Olcsó cuccból nem hiszem, hogy újra építenék valamit, bár most a gyerkőcök kaptak valami mini hifit, aminek a hangdobozait érdemes lenne lecserélni. De egyelőre ezt is élvezettel hallgatják, úgyhogy meghagyom őket ebbéli örömükben...

    "Ezt nem lekezelésként írom, ez kb alapszabály az építők körében, nagyon helyesen."

    Nem veszem annak :) Nem véletlen, hogy felfüggesztettem a hangsugárzó projektet: arra nekem nincs időm, hogy folyamatosan kísérletezgessek, (mint mondjuk pagrus kolléga) ha van valami bevált terv, akkor azt klónoznám, annyi változtatással, hogy sűrű konzultáció mellett megpróbálnám a magam által preferált (elvileg jobb) anyagokból megcsinálni.

    Néhány éve hallgattam ezt a HiVi-t, ha jól emlékszem a Fonóban volt valami kiállítás. Háát, az olcsósága miatt gondolkodtam rajta, de aztán hagytam. A lényeg az, ha én beleölök sok pénz és energiát egy jól megcsinált dobozba, az legyen arányban a hangminőséggel is. Nyilván te sem sértődsz meg, ha azt mondom, én a másik oldalról nézve azt látom, hogy sok DIY doboz készül, formailag suták, kivitelezés szempontjából meg olykor, na ide valami finom jelző kellene, de nem megy :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés